algi definicja
Co to jest algi. Wyjaśnienie glony. Co znaczy ALGI definicja.

Czy przydatne?

Co to jest algi

Co oznacza ALGI: glony

Czym jest algi znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Ampułki Lorenziniego:
Słownik zmysłowe) i elektroreceptory występujące u ryb spodoustych (Selachii) i sumowatych (Siluridae). Wywodzą się z przekształconych narządów linii nabocznej. Zlokalizowane są raczej w części głowowej algi co znaczy.
Co znaczy Apomiksja:
Słownik rozmnażania wegetatywnego (bezpłciowego) roślin występujące zamiast rozmnażania płciowego, które z różnych przyczyn jest niemożliwe albo utrudnione. Organy rozmnażania wegetatywnego mogą tworzyć się algi krzyżówka.
Co znaczy Anemia Sierpowata:
Słownik czerwonych ciałek krwi utrzymująca się pośród plemion murzyńskich Afryki równikowej. Wywołuje ją gen warunkujący produkcję łańcucha -hemoglobiny. Jego allel A odpowiada za normalny typ łańcucha, gdy algi co to jest.
Co znaczy Antygeny:
Słownik pobudzające organizm do wytwarzania przeciwciał. Mogą być wprowadzane do organizmu z zewnątrz, na przykład bakterie chorobotwórcze, obce białka, albo mogą powstawać w jego wnętrzu ( autoagresja algi słownik.
Co znaczy AIDS:
Słownik niedoboru odporności (acquired immunodeficiency syndrom). Choroba opisana najpierw l. 80. po epidemii pnemocystozowego zapalenia płuc i kilkudziesięciu sytuacjach mięsaka Kaposiego w środowisku amer algi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: