allochoria definicja
Co to jest allochoria. Wyjaśnienie rozprzestrzeniania się diaspor, regularnie za pośrednictwem.

Czy przydatne?

Co to jest allochoria

Co oznacza ALLOCHORIA: bierne rozprzestrzeniania się diaspor, regularnie za pośrednictwem wiatru ( anemochoria), wody ( hydrochoria) i zwierząt ( zoochoria)

Czym jest allochoria znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Alergia:
Słownik organizmie, spowodowane tak zwany alergenami, których działanie podobne jest do działania antygenu. Pierwsze zetknięcie się z czynnikiem uczulającym wywołuje stan nadwrażliwości, która ujawnia się allochoria co znaczy.
Co znaczy Aorta:
Słownik tętnicze wychodzące z komory serca kręgowców lądowych. U płazów i gadów a. wychodzi z jednej, wspólnej komory, z kolei u ptaków i ssaków z lewej komory serca. Startowy odcinek a. płazów i gadów jest allochoria krzyżówka.
Co znaczy Adenozynomonofosforan:
Słownik posiada jedną grupę fosforanową. Nie funkcjonuje jako przenośnik energii magazynowanej w momencie powstawania wiązania pomiędzy ekipami fosforanowymi tak jak w ADP i ATP, służy jedynie do odtwarzania allochoria co to jest.
Co znaczy Apomiksja:
Słownik rozmnażania wegetatywnego (bezpłciowego) roślin występujące zamiast rozmnażania płciowego, które z różnych przyczyn jest niemożliwe albo utrudnione. Organy rozmnażania wegetatywnego mogą tworzyć się allochoria słownik.
Co znaczy Aneuploidalność:
Słownik rezultatem nieprawidłowej segregacji chromosomów w momencie mitozy i mejozy, opierający na zwiększeniu albo zmniejszeniu normalnej liczby chromosomów. U roślin a. skutkuje zmianę fenotypu, u zwierząt allochoria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: