altruizm definicja
Co to jest altruizm. Wyjaśnienie się zwierząt, przynosząca korzyści innym osobnikom albo całej.

Czy przydatne?

Co to jest altruizm

Co oznacza ALTRUIZM: forma zachowania się zwierząt, przynosząca korzyści innym osobnikom albo całej ekipie społecznej, na przykład wspólna opieka nad potomstwem, zachowania alarmowe powiązane z ucieczką przed drapieżnikiem (ostrzegawcze głosy ptaków)

Czym jest altruizm znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Autotrofy:
Słownik dzielące się na fotoautotrofy, które do produkcji potrzebnych im związków wykorzystują światło słoneczne (rośliny zielone, bakterie purpurowe), i chemoautotrofy - bakterie samożywne altruizm.
Co znaczy Antybiotyki:
Słownik poprzez mikroorganizmy ( bakterie, grzyby), hamujące postęp innych mikroorganizmów. Pierwszym wyizolowanym a. była penicylina z grzyba Penicilium notatum (1942). A. działają wybiórczo na określone altruizm.
Co znaczy Analiza Pyłkowa:
Słownik L. von Posta sposób opierająca się na jakościowej i ilościowej analizie składu pyłku i zarodników zachowanych w pokładach geologicznych i łącznie określanych jako sporomorfy. A.p. ma znaczenie w altruizm.
Co znaczy Azoospermia:
Słownik sperma altruizm.
Co znaczy Ambra:
Słownik znajdowana w jelicie martwych albo chorych kaszalotów. Bryły pływającej a., wydalanej do morza wspólnie z ekskrementami, wyławiane są z wody albo znajdowane na brzegu. Po przetrzymywaniu w zamknięciu altruizm.
  • Dodano:
  • Autor: