trna aminoacylo definicja
Co to jest aminoacylo-tRNA. Wyjaśnienie biosynteza białek. Co znaczy TRNA AMINOACYLO definicja.

Czy przydatne?

Co to jest aminoacylo-tRNA

Co oznacza AMINOACYLO-TRNA: biosynteza białek

Czym jest aminoacylo-tRNA znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Aromorfoza:
Słownik ewolucyjna o znaczeniu przystosowawczym, pojawiająca się w obrębie ekipy organizmów, podnosząca ich poziom organizacji, metabolizm i funkcje życiowe na wyższy szczebel ewolucyjny. Termin został po aminoacylo-trna co znaczy.
Co znaczy Anabolizm:
Słownik chemicznych (synteza), gdzie następuje odnowienie zużytych składników komórki ze składników doprowadzanych z zewnątrz albo metabolitów powstających w procesach katabolicznych. Mechanizmy anaboliczne aminoacylo-trna krzyżówka.
Co znaczy Areał:
Słownik poprzez osobniki jednego gatunku. Może być bardzo mały, ograniczony do kilku m2 (endemiczne zwierzęta bezkręgowe), albo obejmować znaczącą część kuli ziemskiej (gatunki kosmopolityczne). Jeśli aminoacylo-trna co to jest.
Co znaczy Aparaty Gębowe Owadów:
Słownik wykorzystywane do pobierania pokarmu, mają zróżnicowaną budowę (typu gryzącego, gryząco--liżącego, ssącego, kłująco-ssącego i pośredniej budowy). Narząd typu gryzącego, przystosowany do pobierania i aminoacylo-trna słownik.
Co znaczy Autogamia:
Słownik płciowego, gdzie zygota powstaje z gamet produkowanych poprzez jeden organizm. Gamety mogą być niezróżnicowane morfologicznie, na przykład u glonów (okrzemków) i pierwotniaków (otwornic, słonecznic aminoacylo-trna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: