amoniak definicja
Co to jest amoniak. Wyjaśnienie przemiany pośredniej aminokwasów, a tym samym białek. Usuwany z.

Czy przydatne?

Co to jest amoniak

Co oznacza AMONIAK: końcowy wytwór przemiany pośredniej aminokwasów, a tym samym białek. Usuwany z organizmu poprzez zwierzęta żyjące w środowisku wodnym. Zobacz także: zwierzęta amonioteliczne

Czym jest amoniak znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Autotrofy:
Słownik dzielące się na fotoautotrofy, które do produkcji potrzebnych im związków wykorzystują światło słoneczne (rośliny zielone, bakterie purpurowe), i chemoautotrofy - bakterie samożywne amoniak co znaczy.
Co znaczy Aksopodia:
Słownik nibynóżki amoniak krzyżówka.
Co znaczy Adaptacja:
Słownik morfologiczne albo funkcjonalne organizmów, ułatwiające bądź umożliwiające przeżycie i rozród danego osobnika w zależności od warunków środowiskowych; a. genotypowe wynikające z mutacji i selekcji amoniak co to jest.
Co znaczy Amonity:
Słownik morskie należące do głowonogów (Cephalopoda). Pojawiły się w dewonie, ich szczyt różnicowania i liczebności przypada na perm, wyginęły ostatecznie pod koniec kredy. Muszla amonita, podobnie jak amoniak słownik.
Co znaczy Akinety:
Słownik przetrwalnikowe wykorzystywane do rozmnażania wegetatywnego, spotykane u form nitkowatych sinic (Cyanophyta). Powstają poprzez otoczenie komórki silną, grubą ścianą. W a. zanikają barwniki amoniak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: