astygmatyzm definicja
Co to jest astygmatyzm. Wyjaśnienie polegająca na tym, iż różne części soczewki w różnym stopniu.

Czy przydatne?

Co to jest astygmatyzm

Co oznacza ASTYGMATYZM: wada wzroku polegająca na tym, iż różne części soczewki w różnym stopniu załamują promienie świetlne; bez szkieł korygujących widzenie nie jest możliwe ani z daleka, ani z bliska

Czym jest astygmatyzm znaczenie w Słownik biologia A .

Co znaczy Akromegalia:
Słownik kości, spowodowane nadmiernym wydzielaniem hormonu wzrostu - somatotropiny (GH) - poprzez gruczołową część przysadki mózgowej. Wzmożone wydzielanie GH, działając na chrząstkę nasad kości, w starszym astygmatyzm.
Co znaczy Aglutyniny:
Słownik przeciwciała występujące u ludzi i zwierząt w surowicy krwi, mające umiejętność zlepiania czerwonych krwinek i wytrącania ich w formie osadu. A. reagują z antygenami krwinkowymi (aglutynogenami). W astygmatyzm.
Co znaczy Amoniak:
Słownik końcowy wytwór przemiany pośredniej aminokwasów, a tym samym białek. Usuwany z organizmu poprzez zwierzęta żyjące w środowisku wodnym. Zobacz także: zwierzęta amonioteliczne astygmatyzm.
Co znaczy Arterie:
Słownik tętnice astygmatyzm.
Co znaczy Anemochoria:
Słownik zdarzenie rozsiewania diaspor poprzez wiatr. Nasiona i owoce rozsiewane poprzez wiatr wyposażone są najczęściej w aparaty lotne (skrzydełka, włoski, wyrostki astygmatyzm.
  • Dodano:
  • Autor: