basedowa choroba definicja
Co to jest choroba Basedowa. Wyjaśnienie przy nadczynności tarczycy (nadmierne wydzielanie.

Czy przydatne?

Co to jest choroba Basedowa

Co oznacza CHOROBA BASEDOWA: choroba występująca przy nadczynności tarczycy (nadmierne wydzielanie tyroksyny), objawiająca się między innymi powiększeniem gruczołu, kołataniem serca, podwyższoną przemianą materii, pobudliwością nerwową i wytrzeszczem gałek ocznych

Czym jest choroba Basedowa znaczenie w Słownik biologia C .

Co znaczy Ciało Rzęskowe:
Słownik oko choroba basedowa co znaczy.
Co znaczy Cuvier Georges:
Słownik zajmował się anatomią porównawczą zwierząt; wykrył tak zwany zasadę korelacji, dzięki której mógł rekonstruować organizmy ze szczątków kopalnych; twórca paleozoologii. Nie uznawał ewolucyjnych choroba basedowa krzyżówka.
Co znaczy Cistron:
Słownik definicja genu, dotyczące odcinka DNA składającego się z szeregu par nukleotydów, które wyznaczają określoną sekwencję aminokwasów jednego łańcucha polipeptydowego choroba basedowa co to jest.
Co znaczy Choroby Weneryczne:
Słownik choroby przenoszone drogą płciową. Należą do nich kiła, rzeżączka i odnotowany po raz pierwszy w 1980 na kontynencie amer. AIDS choroba basedowa słownik.
Co znaczy Ciałko Malpighiego:
Słownik kulisty twór występujący w korze nerek. Złożona jest z kłębuszka nerkowego i otaczającej go torebki Bowmana. U człowieka liczba c.M. wynosi około 4,5 mln choroba basedowa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: