aferentne drogi definicja
Co to jest drogi aferentne. Wyjaśnienie doprowadzające bodziec nerwowy od receptora do ośrodkowego.

Czy przydatne?

Co to jest drogi aferentne

Co oznacza DROGI AFERENTNE: drogi doprowadzające bodziec nerwowy od receptora do ośrodkowego układu nerwowego. Zobacz także: łuk odruchowy

Czym jest drogi aferentne znaczenie w Słownik biologia D .

Co znaczy Duplikacje:
Słownik aberracje chromosomowe drogi aferentne co znaczy.
Co znaczy Drewno:
Słownik wodę i sole mineralne (naczynia i cewki), wzmacniająca organy (włókna drzewne) i gromadząca substancje zapasowe (miękisz drzewny), charakterystyczna dla roślin naczyniowych (paprotników, nago- i drogi aferentne krzyżówka.
Co znaczy Dominacja Wierzchołkowa:
Słownik postępem pąka głównego a pąkami bocznymi. Pączek wierzchołkowy rośliny wytwarza auksyny ( regulatory wzrostu i rozwoju roślin) transportowane w stronę korzenia, wprowadzające pąki boczne w stan drogi aferentne co to jest.
Co znaczy Dziedziczenie:
Słownik wszystkich żywych organizmów do przekazywania z pokolenia na pokolenie informacji genetycznej zawartej w genach. D. pozwala na utrzymywanie cech danego gatunku i tłumaczy istnienie podobieństw drogi aferentne słownik.
Co znaczy DNA Satelitarny:
Słownik kwas dezoksyrybonukleinowy) utworzona z wielokrotnie powtarzających się sekwencji nukleotydów. sDNA może nie zawierać informacji genetycznej (na przykład DNA leżący w okolicach centromerów) albo drogi aferentne czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: