gastroporus definicja
Co to jest gastroporus. Wyjaśnienie wykorzystywany do pobierania i wydalania pokarmu ( gastrocel.

Czy przydatne?

Co to jest gastroporus

Co oznacza GASTROPORUS: otwór gastruli wykorzystywany do pobierania i wydalania pokarmu ( gastrocel). U zwierząt pierwoustych g. pełni funkcję otworu gębowego, a u wtóroustych pełni funkcję otworu odbytowego

Czym jest gastroporus znaczenie w Słownik biologia G .

Co znaczy Gonidia:
Słownik 1) glony i sinice wchodzące w skład porostów; 2) zarodniki (duży) wykorzystywane do bezpłciowego rozmnażania roślin; 3) wielokomórkowe części roślin wykorzystywane do rozmnażania gastroporus co znaczy.
Co znaczy Galwanotropizm:
Słownik tropizmy gastroporus krzyżówka.
Co znaczy Gametogeneza:
Słownik mechanizm prowadzący do powstawania gamet. U wielokomórkowych zwierząt nosi nazwę oogenezy (powstają gamety kobiece) i spermatogenezy (męskie gastroporus co to jest.
Co znaczy Gastrulacja:
Słownik zarodkowym zwierząt. U niższych bezkręgowców wskutek g. powstają dwie warstwy zarodkowe (ekto- i endoderma). U większości zwierząt, poczynając od pierścienic, g. jest procesem powstawania mezodermy gastroporus słownik.
Co znaczy Gruczoły Potowe:
Słownik występujące w skórze ssaków (z wyjątkiem waleni, syren, słoni i łuskowców), wydzielające pot. Są zbudowane z silnie skręconej części wydzielniczej (kłębków), znajdującej się w skórze właściwej, i gastroporus czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: