gniazdowniki definicja
Co to jest gniazdowniki. Wyjaśnienie młode wymagają długiego pobytu w gnieździe pod opieką rodziców.

Czy przydatne?

Co to jest gniazdowniki

Co oznacza GNIAZDOWNIKI: ptaki, których młode wymagają długiego pobytu w gnieździe pod opieką rodziców, gdyż wykluwają się ślepe i nieopierzone. Do g. między innymi należą ptaki drapieżne, wróblowate, gołębiowate, dzięciołowate i sowy

Czym jest gniazdowniki znaczenie w Słownik biologia G .

Co znaczy Gerontologia:
Słownik edukacja zajmująca się badaniem mechanizmów starzenia się organizmów, w szczególności ludzi gniazdowniki co znaczy.
Co znaczy Gruczoły Egzokrynowe:
Słownik gruczoły gniazdowniki krzyżówka.
Co znaczy Gondwana:
Słownik istniejący na półkuli płd., obejmujący Afrykę, Australię, Antarktydę, większą część Ameryki Płd. i Półwysep Indyjski i Arabski. Powstał w ordowiku. Rozpad G. zaczął się w triasie, a zakończył w gniazdowniki co to jest.
Co znaczy Gatunki Efemeryczne:
Słownik rośliny zielne o bardzo krótkim cyklu życiowym. Po opadach deszczu bardzo błyskawicznie kiełkują, zakwitają i wytwarzają nasiona. Nasiona g.e. są odporne na wysychanie i mogą przetrwać dziesiątki lat gniazdowniki słownik.
Co znaczy Gniotowe:
Słownik rozwiniętych roślin nagozalążkowych. Cechami zbliżającymi g. do okrytozalążkowych są: siatkowate unerwienie liści, owadopylność, silnie zredukowany gametofit, brak rodni, występowanie w drewnie gniazdowniki czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: