rektalny gruczoł definicja
Co to jest gruczoł rektalny. Wyjaśnienie spodoustych (Selachii) wykorzystywany do usuwania z.

Czy przydatne?

Co to jest gruczoł rektalny

Co oznacza GRUCZOŁ REKTALNY: narząd ryb spodoustych (Selachii) wykorzystywany do usuwania z organizmu nadmiaru soli, powstały z przekształconego jelita ślepego.narząd ryb spodoustych (Selachii) wykorzystywany do usuwania z organizmu nadmiaru soli, powstały z przekształconego jelita ślepego

Czym jest gruczoł rektalny znaczenie w Słownik biologia G .

Co znaczy Geny Modyfikatory:
Słownik geny wpływające na wykształcenie cechy determinowanej poprzez inny gen, nie będący allelem g.m gruczoł rektalny co znaczy.
Co znaczy Grana:
Słownik chloroplasty gruczoł rektalny krzyżówka.
Co znaczy Gruczoły Łzowe:
Słownik gruczoły egzokrynowe, których wydzielina zwilża powierzchnię gałek ocznych (rogówkę), przyczyniając się do usuwania zanieczyszczeń. G.ł. żółwi morskich służą do wydalania nadmiaru soli gruczoł rektalny co to jest.
Co znaczy Gnicie:
Słownik martwej materii organicznej (raczej białek) do prostych związków przyswajalnych poprzez rośliny. G. dzieje się pod wpływem bakterii (laseczek gnilnych, laseczek siennych) i ma fundamentalne znaczenie gruczoł rektalny słownik.
Co znaczy Gruczoły Ślinowe:
Słownik dla kręgowców lądowych gruczoły wydzielające śluz albo ślinę, położone w błonie śluzowej języka i j. ustnej. Wydzielina g.ś. ułatwia połykanie suchego pokarmu, może zawierać enzym ptialinę gruczoł rektalny czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: