enzymatyczna indukcja definicja
Co to jest indukcja enzymatyczna. Wyjaśnienie adaptacja enzymatyczna. Co znaczy ENZYMATYCZNA.

Czy przydatne?

Co to jest indukcja enzymatyczna

Co oznacza INDUKCJA ENZYMATYCZNA: adaptacja enzymatyczna

Czym jest indukcja enzymatyczna znaczenie w Słownik biologia I .

Co znaczy Impuls Nerwowy:
Słownik zmiana w stanie nerwów albo mięśni spowodowana działaniem bodźca i przekazywana na drodze przewodnictwa nerwowego indukcja enzymatyczna.
Co znaczy Implantacja:
Słownik 1) zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej w śluzówce macicy u ssaków (Mammalia); 2) przeszczepienie narządu albo fragmentów tkanki w obrębie tego samego albo innego organizmu indukcja enzymatyczna.
Co znaczy Introny:
Słownik sekwencje nukleotydów w DNA; nie zawierają informacji o kolejności aminokwasów w syntetyzowanym łańcuchu polipeptydowym ( białka). W procesie transkrypcji i. przepisywane są z DNA na RNA, a następnie indukcja enzymatyczna.
Co znaczy Immunosupresja:
Słownik umiejętności wytworzenia odpowiedzi immunologicznej w organizmie. Może być efektem napromieniowania, podania surowicy antylimfocytarnej albo środków farmakologicznych blokujących syntezę przeciwciał indukcja enzymatyczna.
Co znaczy Inseminacja:
Słownik unasienianie zwierząt służące w hodowli albo mające znaczenie eksperymentalne. Metoda i. uzależniona jest od metody zapłodnienia występującego w warunkach naturalnych (zapłodnienie zewnętrzne albo indukcja enzymatyczna.
  • Dodano:
  • Autor: