insektycydy definicja
Co to jest insektycydy. Wyjaśnienie służące do zwalczania szkodników występujących w uprawach.

Czy przydatne?

Co to jest insektycydy

Co oznacza INSEKTYCYDY: środki owadobójcze służące do zwalczania szkodników występujących w uprawach roślinnych, lasach, magazynach, mieszkaniach. W zależności od składu chemicznego działają zabójczo albo wpływają na ograniczenie rozrodu szkodników

Czym jest insektycydy znaczenie w Słownik biologia I .

Co znaczy Instynkt:
Słownik zwierząt wrodzona umiejętność do wykonywania czynności typowych dla przedstawicieli danego gatunku (tak zwany wrodzone wzory zachowania), warunkujących przetrwanie. Działania instynktowne przejawiają insektycydy.
Co znaczy Inkubacja:
Słownik wysiadywania albo sztucznego wylęgania jaj; 2) czas upływający od zniesienia jaja do wylęgu; 3) wstępny faza rozwoju choroby, od momentu zakażenia do wystąpienia objawów; 4) hodowla kultur insektycydy.
Co znaczy Informosom:
Słownik kwas rybonukleinowy), syntetyzowana w procesie oogenezy i zlokalizowana w cytoplazmie komórki jajowej. W połączeniu z rybosomami i. tworzy nieczynny kompleks, który uaktywniany jest po zapłodnieniu insektycydy.
Co znaczy Inkluzje:
Słownik 1) cząstki organiczne znajdujące się czasowo w komórce, będące produktem samej komórki albo unieczynnione w procesie fagocytozy; 2) ciała obce insektycydy.
Co znaczy Inercja:
Słownik stan nieaktywności fizjologicznej, na przykład nieaktywność genów w pewnych obszarach heterochromatyny insektycydy.
  • Dodano:
  • Autor: