izogamety definicja
Co to jest izogamety. Wyjaśnienie się morfologicznie, lecz charakteryzujące się specyficznymi.

Czy przydatne?

Co to jest izogamety

Co oznacza IZOGAMETY: gamety nie różniące się morfologicznie, lecz charakteryzujące się specyficznymi właściwościami biochemicznymi i fizjologicznymi. Zobacz także: izogamia

Czym jest izogamety znaczenie w Słownik biologia I .

Co znaczy Insektycydy:
Słownik służące do zwalczania szkodników występujących w uprawach roślinnych, lasach, magazynach, mieszkaniach. W zależności od składu chemicznego działają zabójczo albo wpływają na ograniczenie rozrodu izogamety.
Co znaczy Informosom:
Słownik kwas rybonukleinowy), syntetyzowana w procesie oogenezy i zlokalizowana w cytoplazmie komórki jajowej. W połączeniu z rybosomami i. tworzy nieczynny kompleks, który uaktywniany jest po zapłodnieniu izogamety.
Co znaczy Izoenzymy:
Słownik samego enzymu ( enzymy) charakteryzujące się zbliżoną specyfiką, lecz różniące się niektórymi właściwościami chemicznymi, fizycznymi i immunologicznymi, na przykład punktem izojonowym. I. posiadają izogamety.
Co znaczy Immunosupresja:
Słownik umiejętności wytworzenia odpowiedzi immunologicznej w organizmie. Może być efektem napromieniowania, podania surowicy antylimfocytarnej albo środków farmakologicznych blokujących syntezę przeciwciał izogamety.
Co znaczy Interfaza:
Słownik cykl życiowy komórki izogamety.
  • Dodano:
  • Autor: