jajożyworodność definicja
Co to jest jajożyworodność. Wyjaśnienie jajorodności; forma rozrodu płciowego polegająca na.

Czy przydatne?

Co to jest jajożyworodność

Co oznacza JAJOŻYWORODNOŚĆ: modyfikacja jajorodności; forma rozrodu płciowego polegająca na wydłużonym okresie rozwoju jaja w drogach rodnych samicy. Konsekwencją j. jest opuszczenie osłon jajowych poprzez osobniki młode wewnątrz organizmu matki albo w środowisku zewnętrznym, bezpośrednio po złożeniu jaj. J. charakteryzuje między innymi wybrane zwierzęta bezkręgowe

Czym jest jajożyworodność znaczenie w Słownik biologia J .

Co znaczy Jelito:
Słownik pokarmowego odpowiedzialny za trawienie i wchłanianie pokarmu; obejmuje j. przednie, środkowe i tylne i podlega podziałowi na kilka dalszych odcinków, których zróżnicowanie uzależnione jest od jajożyworodność.
Co znaczy Jesiotrowate:
Słownik podgromady ryb kostnopromienistych (Actinopterygii). Obejmują jesiotry (Acipenseridae) i wiosłonose (Polyodontidae). Szkielet prawie kompletnie chrzęstny, dobrze zachowana struna grzbietowa, głowa z jajożyworodność.
Co znaczy Jura:
Słownik ery i okresy geologiczne jajożyworodność.
Co znaczy Jama Gębowa:
Słownik przewodu pokarmowego, zaczynająca się otworem gębowym i przechodząca w gardziel albo przełyk. J.g. tworzy rozszerzenie, w którego obrębie mogą występować narządy wykorzystywane do rozdrabniania i jajożyworodność.
Co znaczy Jądro Stacjonarne:
Słownik koniugacja jajożyworodność.
  • Dodano:
  • Autor: