kariogamia definicja
Co to jest kariogamia. Wyjaśnienie opierający na zlewaniu się haploidalnych jąder komórki jajowej i.

Czy przydatne?

Co to jest kariogamia

Co oznacza KARIOGAMIA: mechanizm opierający na zlewaniu się haploidalnych jąder komórki jajowej i plemnika; zachodzi w ostatniej fazie zapłodnienia

Czym jest kariogamia znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kanał Półkolisty:
Słownik struktura występująca w uchu wewnętrznym (błędniku błoniastym) kręgowców. U ryb i kręgowców czworonożnych obecne są trzy k.p., u pozostałych kręgowców - dwa kariogamia co znaczy.
Co znaczy Kijanka:
Słownik bezogonowych (Anura); żyje w środowisku wodnym. W pierwszym etapie rozwoju narządem oddechowym są skrzela zewnętrzne; potem wykształcają się skrzela wewnętrzne, pojawia się ogon i palczaste kończyny kariogamia krzyżówka.
Co znaczy Kotylozaury:
Słownik gady kariogamia co to jest.
Co znaczy Krzepnięcie:
Słownik stanu płynnego w skrzep. Bazuje na serii reakcji enzymatycznych zachodzących w rezultacie zetknięcia krwi z uszkodzonymi tkankami (tak zwany kaskada krzepnięcia). W pierwszym etapie k., w kariogamia słownik.
Co znaczy Korzeń:
Słownik najczęściej podziemny, dzięki któremu roślina przytwierdza się do podłoża i pobiera sole mineralne i wodę. Na szczycie k. znajduje się merystem wierzchołkowy ( merystemy) okryty czapeczką korzeniową kariogamia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: