koagulacja definicja
Co to jest koagulacja. Wyjaśnienie cząstek koloidalnych w większe skupienia prowadzące do.

Czy przydatne?

Co to jest koagulacja

Co oznacza KOAGULACJA: łączenie się cząstek koloidalnych w większe skupienia prowadzące do wytrącenia się etapy rozproszonej z etapy rozpraszającej

Czym jest koagulacja znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kanały Volkmanna:
Słownik tkanka kostna koagulacja.
Co znaczy Kantarofilia:
Słownik poprzez chrząszcze. Zdarzenie znane od górnego triasu i uważane za cechę pierwotną. K. występuje między innymi u przedstawicieli z rzędu piwoniowców (Paeoniales) rosnących w państwach tropikalnych koagulacja.
Co znaczy Kwiat:
Słownik związany z rozmnażaniem płciowym. Jest skróconym i przekształconym pędem wyrastającym z kąta liścia przykwiatowego, tak zwany przysadki. Złożona jest z dna kwiatowego, okwiatu (okrywy kwiatowej koagulacja.
Co znaczy Kazeina:
Słownik ekipy fosfoproteidów; występuje w mleku w formie łatwo rozpuszczalnej soli wapniowej; jest białkiem pełnowartościowym (zawiera wszystkie aminokwasy).Wytrąca się pod wpływem działania kwasu albo koagulacja.
Co znaczy Kopytne:
Słownik łożyskowych ( łożyskowce), nie stanowiąca jednostki systematycznej i obejmująca przedstawicieli kilku rzędów (parzystokopytne, nieparzystokopytne, trąbowce, góralki, syreny, mrówniki). Do k. należą koagulacja.
  • Dodano:
  • Autor: