konformacja definicja
Co to jest konformacja. Wyjaśnienie przestrzenne atomów w cząsteczce powstające w konsekwencji.

Czy przydatne?

Co to jest konformacja

Co oznacza KONFORMACJA: różne ułożenie przestrzenne atomów w cząsteczce powstające w konsekwencji obrotu wiązań pojedynczych pomiędzy węglami. Istnieją k. trwałe i nietrwałe. Typ układu przestrzennego atomów stanowi podstawę podziału k. na naprzemianległe, skośne i naprzeciwległe; na przykład dla cząsteczki etanu (C2H6) możliwa jest k. naprzemianległa i naprzeciwległa

Czym jest konformacja znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kiełkowanie Epigeiczne:
Słownik kiełkowanie nadziemne, gdzie liścienie są wynoszone nad powierzchnię ziemi poprzez narastający hipokotyl i na drodze asymilacji dostarczają zarodkowi substancji odżywczych konformacja co znaczy.
Co znaczy Klimat:
Słownik atmosferycznych, jest to temperatura, ciśnienie powietrza, wilgotność, opady, nasłonecznienie, siła wiatru, charakterystycznych dla danego obszaru i uwarunkowanych położeniem geograficznym i konformacja krzyżówka.
Co znaczy Kłącze:
Słownik podziemny, składający się z łodygi i łuskowatych, uwstecznionych liści. Może stanowić organ przetrwalnikowy i organ wykorzystywany do rozmnażania wegetatywnego. K. występuje między innymi u rabarbaru konformacja co to jest.
Co znaczy Konwergencja:
Słownik budowie organizmów reprezentujących odległe ekipy systematyczne. Wynika z przystosowania do zbliżonych warunków środowiskowych. Odpowiednikiem k. w środowisku wodnym są podobieństwa w kształcie ciała konformacja słownik.
Co znaczy Kala-Azar:
Słownik poprzez występującego w płd. Europie, Azji Środkowej i w Indiach wiciowca Leishmania donovani; przenoszona na człowieka poprzez muchówki odżywiające się krwią. Do podstawowych objawów towarzyszących konformacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: