konwersja definicja
Co to jest konwersja. Wyjaśnienie niewzajemna) zamiana odcinków chromosomów homologicznych.

Czy przydatne?

Co to jest konwersja

Co oznacza KONWERSJA: jednostronna (niewzajemna) zamiana odcinków chromosomów homologicznych. Zachodzi w trakcie replikacji DNA i bazuje na zmianie wzorca (łańcucha wyjściowego) do odtwarzania sekwencji nukleotydów poprzez jeden z replikowanych łańcuchów. K. jest jednym z dwóch, w okolicy crossing-over, systemów rekombinacji genetycznej

Czym jest konwersja znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kolagen:
Słownik ekipy skleroprotein; występuje w tkance łącznej. Cząsteczki k. zbudowane są z trzech łańcuchów polipeptydowych, spiralnie zwiniętych i połączonych wiązaniami wodorowymi. K. jest odporny na działanie konwersja co znaczy.
Co znaczy Kaktusy:
Słownik sukulenty konwersja krzyżówka.
Co znaczy Krzepnięcie:
Słownik stanu płynnego w skrzep. Bazuje na serii reakcji enzymatycznych zachodzących w rezultacie zetknięcia krwi z uszkodzonymi tkankami (tak zwany kaskada krzepnięcia). W pierwszym etapie k., w konwersja co to jest.
Co znaczy Kielichowate:
Słownik bezkręgowych, do której należy około 150 gatunków. K. są drobnymi (do 5 mm długości) zwierzętami zamieszkującymi w pierwszej kolejności wody słone; nieliczne gatunki żyją w wodach słodkich. Ciało konwersja słownik.
Co znaczy Koralowce:
Słownik reprezentująca typ parzydełkowców (Cnidaria). K. żyją w wodach słonych, zwykle w strefie przydennej. Występują wyłącznie w formie polipa. Jama chłonąco-trawiąca poprzedzielana jest całkowitymi albo konwersja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: