koprofagi definicja
Co to jest koprofagi. Wyjaśnienie odżywiające się odchodami. Pośród bezkręgowców koprofagami są na.

Czy przydatne?

Co to jest koprofagi

Co oznacza KOPROFAGI: zwierzęta odżywiające się odchodami. Pośród bezkręgowców koprofagami są na przykład wybrane chrząszcze żywiące się odchodami innych zwierząt. Liczne gryzonie i zającokształtne są k. zjadającymi swoje odchody. Zwierzęta te produkują dwa rodzaje odchodów, z których jedne zjadane są ponownie w celu dokładniejszego strawienia i zastosowania składników pokarmowych

Czym jest koprofagi znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Komórki Miękiszowe:
Słownik miękisz koprofagi.
Co znaczy Kora Wtórna:
Słownik położonych na zewnątrz miazgi w łodygach i korzeniach roślin. Złożona jest z łyka i martwicy korkowej; w młodszych częściach roślin może zawierać fragmenty kory pierwotnej. Popularnie nazywana jest koprofagi.
Co znaczy Krzywica:
Słownik choroba spowodowana niedoborem wit. D. Występuje u osobników młodych. Bazuje na zaburzeniach procesu mineralizacji kości w konsekwencji obniżonej absorpcji wapnia i fosforu koprofagi.
Co znaczy Komórki Rozrodcze:
Słownik 1) powstałe wskutek mejozy wyspecjalizowane komórki wykorzystywane do rozrodu płciowego; 2) gamety; 3) zarodniki roślin wykorzystywane do rozmnażania bezpłciowego koprofagi.
Co znaczy Kolce:
Słownik u roślin wytwory skórki i warstw bezpośrednio pod nią leżących. W przeciwieństwie od cierni nie są połączone z wnętrzem organu wiązkami przewodzącymi; w miarę łatwo się odrywają; na przykład k. róży koprofagi.
  • Dodano:
  • Autor: