kosmopolita definicja
Co to jest kosmopolita. Wyjaśnienie takson) o szerokim rozprzestrzenieniu, wynikającym z sporych.

Czy przydatne?

Co to jest kosmopolita

Co oznacza KOSMOPOLITA: gatunek (albo inny takson) o szerokim rozprzestrzenieniu, wynikającym z sporych umiejętności przystosowawczych jego przedstawicieli. Charakteryzuje się zdolnością bytowania w różnych strefach klimatycznych. K. jest na przykład mucha domowa (Musca domestica)

Czym jest kosmopolita znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kanibalizm:
Słownik zdarzenie opierające na zjadaniu osobników będących przedstawicielami własnego gatunku. K. spotykany jest regularnie u bezkręgowców drapieżnych; u wielu gatunków pojawia się w okresie głodu kosmopolita co to jest.
Co znaczy Klimat:
Słownik atmosferycznych, jest to temperatura, ciśnienie powietrza, wilgotność, opady, nasłonecznienie, siła wiatru, charakterystycznych dla danego obszaru i uwarunkowanych położeniem geograficznym i kosmopolita definicja.
Co znaczy Komórki Śródmiąższowe Leydiga:
Słownik jądra kosmopolita co znaczy.
Co znaczy Klonowanie Genów:
Słownik namnażanie genów opierające na replikacji odcinków DNA wprowadzonych uprzednio do chromosomów bakterii, bakteriofagów albo plazmidów kosmopolita słownik.
Co znaczy Kwas Moczowy:
Słownik azotowych produktów wydalniczych, wydalany poprzez owady, ślimaki lądowe, gady i ptaki. Tworzy bezbarwne kryształy; z racji na słabą rozpuszczalność w wodzie wytrąca się w formie osadu po kosmopolita znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: