kreatyna definicja
Co to jest kreatyna. Wyjaśnienie występujący w mięśniach, mózgu i krwi zwierząt kręgowych, w.

Czy przydatne?

Co to jest kreatyna

Co oznacza KREATYNA: aminokwas występujący w mięśniach, mózgu i krwi zwierząt kręgowych, w śladowych ilościach także w moczu. Forma ufosforylowana k., fosfokreatyna, jest wysokoenergetycznym związkiem magazynowanym w mięśniach kręgowców. Przy odtwarzaniu ATP fosfokreatyna jest donorem ekipy fosforanowej dla ADP. Reakcja przeniesienia ekipy fosforanowej na ADP jest katalizowana poprzez kinazę kreatynową

Czym jest kreatyna znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Komórki Chloragogenowe:
Słownik komórki skupione w rejonie jelita i naczyń krwionośnych u pierścienic (Annelida); w okolicy funkcji wydalniczych mogą pełnić funkcje magazynujące i odżywcze kreatyna co znaczy.
Co znaczy Kalcyferol:
Słownik witaminy kreatyna krzyżówka.
Co znaczy Komórki Nabłonkowo-Mięśniowe:
Słownik w ektodermie i endodermie jamochłonów (Coelenterata); okrywają ciało i wyściełają wnętrze jamy chłonąco-trawiącej. U podstawy wyposażone są w wyrostki z kurczliwymi włókienkami mięśniowymi (gładkimi kreatyna co to jest.
Co znaczy Kantarofilia:
Słownik poprzez chrząszcze. Zdarzenie znane od górnego triasu i uważane za cechę pierwotną. K. występuje między innymi u przedstawicieli z rzędu piwoniowców (Paeoniales) rosnących w państwach tropikalnych kreatyna słownik.
Co znaczy Komórki Kamienne:
Słownik sklereidy kreatyna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: