krótkopęd definicja
Co to jest krótkopęd. Wyjaśnienie krótkich międzywęźlach; może stanowić kluczowe miejsce rozwoju.

Czy przydatne?

Co to jest krótkopęd

Co oznacza KRÓTKOPĘD: pęd o bardzo krótkich międzywęźlach; może stanowić kluczowe miejsce rozwoju liści (na przykład u sosny, modrzewia, buka) albo jedyne miejsce rozwoju kwiatów i owoców (między innymi u większości drzew owocowych)

Czym jest krótkopęd znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kopytne:
Słownik łożyskowych ( łożyskowce), nie stanowiąca jednostki systematycznej i obejmująca przedstawicieli kilku rzędów (parzystokopytne, nieparzystokopytne, trąbowce, góralki, syreny, mrówniki). Do k. należą krótkopęd co znaczy.
Co znaczy Kladyzm:
Słownik sposób klasyfikacji uwzględniająca hipotezy filogenetyczne i porządkująca organizmy na podstawie kolejności oddzielania się taksonów krótkopęd krzyżówka.
Co znaczy Kurza Ślepota:
Słownik niezdolność widzenia w półmroku. Wynika z niedoboru wit. A, wpływającej na resyntezę rodopsyny w pręcikach siatkówki oka. Opóźnienie resyntezy jest przyczyną zaburzeń widzenia krótkopęd co to jest.
Co znaczy Kinetoplast:
Słownik blefaroplast krótkopęd słownik.
Co znaczy Kserofity:
Słownik rośliny żyjące w środowiskach suchych; w swojej budowie wykształciły sporo cech umożliwiających przetrwanie w warunkach długotrwałej suszy; do k. należą sukulenty i sklerofity krótkopęd czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: