latawce definicja
Co to jest latawce. Wyjaśnienie Mammalia). Obejmuje jeden rodzaj z dwoma gatunkami. L. są.

Czy przydatne?

Co to jest latawce

Co oznacza LATAWCE: rząd ssaków (Mammalia). Obejmuje jeden rodzaj z dwoma gatunkami. L. są rozmiarami zbliżone do kota. Mają wysmukłe ciało, niewielką głowę, pięciopalczaste kończyny. Między szyją, kończynami i ogonem rozwinięty jest płat skóry wykorzystywany do lotu ślizgowego. L. reprezentowane są poprzez formy nadrzewne. Prowadzą nocny tryb życia. Odżywiają się wyłącznie pokarmem roślinnym. Występują w płd.-wsch. Azji. Przedstawicielami l. są lotokot (Cynocephalus volans) i Cynocephalus variegatus

Czym jest latawce znaczenie w Słownik biologia L .

Co znaczy Leiszmanioza:
Słownik poprzez wiciowce zwierzęce z rodzaju Leishmania. Atakuje narządy miąższowe albo skórę. L. skórna (pendynka), rozpowszechniona w Afryce, Europie i Azji, wywoływana jest poprzez L. tropica. Skutkuje latawce co znaczy.
Co znaczy Lamarkizm:
Słownik Lamarck Jean B latawce krzyżówka.
Co znaczy Limnologia:
Słownik edukacja o wodach śródlądowych. Zajmuje się badaniem chemicznych i fizycznych właściwości wód i występujących w nich organizmów żywych latawce co to jest.
Co znaczy Lot Godowy:
Słownik poprzez samice owadów socjalnych (pszczoły, mrówki, termity). Raz w życiu samice opuszczają gniazdo w celu odbycia l.g., w trakcie którego są zaplemniane poprzez samce. Zmagazynowane w zbiornikach latawce słownik.
Co znaczy Lyell Sir Charles:
Słownik z angielskiego: geolog. Uznany za twórcę nowoczesnej geologii latawce czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: