latencja definicja
Co to jest latencja. Wyjaśnienie cechy, stanu albo obecności jakiegoś elementu, po którym w.

Czy przydatne?

Co to jest latencja

Co oznacza LATENCJA: moment utajenia cechy, stanu albo obecności jakiegoś elementu, po którym w sprzyjających warunkach następuje moment rozwoju. Na przykład moment, gdzie wirusy po wniknięciu do komórki nie dają się wykryć sposobami biologicznymi ani mikroskopowymi. Po okresie l. w komórkach powstaje spora liczba nowych wirusów

Czym jest latencja znaczenie w Słownik biologia L .

Co znaczy Lejek Jajowodu:
Słownik jajowodu znajdujący się bezpośrednio za otworem brzusznym jajowodu. U niektórych kręgowców ma kształt lejka. U człowieka każdy lejek obejmuje część jednego z jajników. Ujście lejka nie kontaktuje się latencja.
Co znaczy Laurazja:
Słownik obejmujący dzisiejszą Amerykę Płn, Europę i płn. Azję. Powstał około 165 mln lat temu wskutek podziału superkontynentu (Pangei) poprzez rozrastający się ku zachodowi O. Tetydy. W późniejszym okresie latencja.
Co znaczy Linia Czysta:
Słownik wywodzących się od jednego osobnika, będących efektem powtarzanego poprzez przynajmniej kilka pokoleń samozapłodnienia (samozapylenia). Osobniki należące do tej samej l.cz. charakteryzują się wysokim latencja.
Co znaczy LH:
Słownik hormony zwierzęce latencja.
Co znaczy Lepidosauria:
Słownik podgromada gadów obejmująca hatterie ( relikty) i łuskonośne (Scquamata). Przedstawiciele L. mają czaszkę z dwoma dołami skroniowymi (czaszka diapsidalna). Zobacz także: gady latencja.
  • Dodano:
  • Autor: