limnologia definicja
Co to jest limnologia. Wyjaśnienie śródlądowych. Zajmuje się badaniem chemicznych i fizycznych.

Czy przydatne?

Co to jest limnologia

Co oznacza LIMNOLOGIA: edukacja o wodach śródlądowych. Zajmuje się badaniem chemicznych i fizycznych właściwości wód i występujących w nich organizmów żywych

Czym jest limnologia znaczenie w Słownik biologia L .

Co znaczy Lorenz Konrad:
Słownik austr. zoolog; prowadził badania z zakresu zoopsychologii, opisał zdarzenie imprintingu; razem z K. von Frischem i N. Tinbergenem dostał w 1973 Nagrodę Nobla za badania nad behawiorem zwierząt limnologia.
Co znaczy Lasostep:
Słownik charakterystyczna dla strefy przejściowej między lasem a stepem. Występuje między innymi we wsch. Europie, na Uralu i Syberii. Miejsca wilgotniejsze porasta las liściasty, na obszarach bardziej limnologia.
Co znaczy Laktacja:
Słownik wydzielania mleka poprzez gruczoły mleczne samic ssaków (Mammalia). Zaczyna się przed porodem i wiąże z okresem karmienia młodych osobników. Jest procesem sterowanym hormonalnie. Produkcja i limnologia.
Co znaczy Lęgnia:
Słownik gametangium kobiece, gdzie powstaje jedna albo więcej komórek jajowych. Występuje u glonów i grzybów. W ścianie l. występuje tak zwany plamka przyjmująca, miejsce, przez które wnikają do l. plemniki limnologia.
Co znaczy Lichenologia:
Słownik dział botaniki; edukacja o porostach (Lichenes limnologia.
  • Dodano:
  • Autor: