model regulacji brittena definicja
Co to jest model regulacji Brittena i Davidsona. Wyjaśnienie hipotez próbujących wyjaśnić regulację.

Czy przydatne?

Co to jest model regulacji Brittena i Davidsona

Co oznacza MODEL REGULACJI BRITTENA I DAVIDSONA: jedna z pierwszych hipotez próbujących wyjaśnić regulację ekspresji genów u organizmów eukariotycznych. Została ona odrzucona, a dziś regulację ekspresji genów Eucaryota tłumaczy teoria operonu

Czym jest model regulacji Brittena i znaczenie w Słownik biologia M .

Co znaczy Multisemia:
Słownik sperma model regulacji brittena i davidsona.
Co znaczy Mimetyzm:
Słownik przystosowanie antydrapieżnicze występujące u zwierząt, opierające na upodabnianiu się gatunków do środowiska: a) ubarwieniem (ubarwienie ochronne, ubarwienie kryptyczne), które może być stałe (na model regulacji brittena i davidsona.
Co znaczy Mikoryza:
Słownik opierający na współżyciu niektórych roślin z grzybami. Istnieją dwa rodzaje m.: ektotroficzna (strzępki grzyba oplatają korzeń i wnikają do jego wnętrza wypełniając przestwory międzykomórkowe model regulacji brittena i davidsona.
Co znaczy Moszna:
Słownik worek skórny otaczający jądra, występujący w okolicach krocza u samców większości ssaków model regulacji brittena i davidsona.
Co znaczy Makromutacje:
Słownik mutacje opierające na jednoczesnej zmianie wielu cech organizmu. M. pociągają za sobą zmianę kierunku ewolucji. Konsekwencją m. jest wykształcenie się nowego taksonu model regulacji brittena i davidsona.
  • Dodano:
  • Autor: