neuromasty definicja
Co to jest neuromasty. Wyjaśnienie receptory.receptory. Co znaczy NEUROMASTY definicja.

Czy przydatne?

Co to jest neuromasty

Co oznacza NEUROMASTY: receptory.receptory

Czym jest neuromasty znaczenie w Słownik biologia N .

Co znaczy Neurosekrecja:
Słownik wydzielania hormonów poprzez komórki nerwowe. Komórki takie nazwano komórkami neurosekrecyjnymi. Zobacz także: hormony zwierzęce.zdarzenie wydzielania hormonów poprzez komórki nerwowe. Komórki takie neuromasty.
Co znaczy Nosicielstwo:
Słownik opierające na obecności w organizmie drobnoustrojów chorobotwórczych, nie mniej jednak organizm nosicielski nie wykazuje jakichkolwiek objawów choroby dzięki wytworzeniu odporności. Nosiciel może w neuromasty.
Co znaczy Narządy Analogiczne:
Słownik pochodzeniu ewolucyjnym, lecz spełniające takie same funkcje, na przykład skrzydło owada i skrzydło ptaka, korzenie organowców i chwytniki plechowców.narządy oróżnym pochodzeniu ewolucyjnym, lecz neuromasty.
Co znaczy Nazewnictwo Biologiczne:
Słownik nadawania nazw poszczególnym taksonom, zawarty w międzynarodowych kodeksach nomenklatury biologicznej. Nazwy naukowe nadaje się w jednym języku - łacińskim. Dla oznaczenia gatunku stosuje się neuromasty.
Co znaczy Nerwy:
Słownik otoczone tkanką łączną. W zależności od typu włókien wyróżnia się: n. ruchowe, czuciowe albo czuciowo-ruchowe. Z racji na miejsce, które unerwiają, dzieli się je na somatyczne i trzewne.włókna neuromasty.
  • Dodano:
  • Autor: