ciemniowe oddychanie definicja
Co to jest oddychanie ciemniowe. Wyjaśnienie oddychanie mitochondrialne.oddychanie mitochondrialne.

Czy przydatne?

Co to jest oddychanie ciemniowe

Co oznacza ODDYCHANIE CIEMNIOWE: oddychanie mitochondrialne.oddychanie mitochondrialne

Czym jest oddychanie ciemniowe znaczenie w Słownik biologia O .

Co znaczy Odwłok:
Słownik stawonogów, gdzie zlokalizowana jest przewarzająca część narządów. U większości występuje zewnętrzne segmentowanie. U skorpionów o. zróżnicowany jest na przedodwłok i zaodwłok. U roztoczy zlewa się oddychanie ciemniowe.
Co znaczy Ogon:
Słownik ciała kręgowców. U ryb, płazów ogoniastych, niektórych gadów i ssaków jest narządem ruchu. U innych kręgowców może być narządem służącym do utrzymania równowagi, chwytnym, termoregulacyjnym czy oddychanie ciemniowe.
Co znaczy Okres Inkubacji:
Słownik od wniknięcia drobnoustroju chorobotwórczego do organizmu do wystąpienia pierwszych objawów choroby.czas, jaki upływa od wniknięcia drobnoustroju chorobotwórczego do organizmu do wystąpienia oddychanie ciemniowe.
Co znaczy Ornitochoria:
Słownik poprzez ptaki. Nasiona mogą być na początku spożyte (na przykład wraz z owocami), a następnie wydalone z kałem lub zwyczajnie przyczepione do powierzchni ciała i następnie zgubione (wspólnie z oddychanie ciemniowe.
Co znaczy Orzęski:
Słownik Protozoa), charakteryzujący się największą komplikacją budowy komórki. Specyficzną właściwością o. jest aparat jądrowy składający się z makronukleusa i mikronukleusa. Całe ciało o. pokrywają rzęski oddychanie ciemniowe.
  • Dodano:
  • Autor: