tlenowe oddychanie definicja
Co to jest oddychanie tlenowe. Wyjaśnienie komórkowego ( utlenianie biologiczne), gdzie do.

Czy przydatne?

Co to jest oddychanie tlenowe

Co oznacza ODDYCHANIE TLENOWE: rodzaj oddychania komórkowego ( utlenianie biologiczne), gdzie do utleniania substancji organicznych zużywany jest tlen atmosferyczny.rodzaj oddychania komórkowego ( utlenianie biologiczne), wktórym do utleniania substancji organicznych zużywany jest tlen atmosferyczny

Czym jest oddychanie tlenowe znaczenie w Słownik biologia O .

Co znaczy Obumieranie:
Słownik stopniowe zamieranie komórek, wiążące się z rozpadem struktur komórkowych i zmianami w cytoplazmie.stopniowe zamieranie komórek, wiążące się zrozpadem struktur komórkowych izmianami wcytoplazmie oddychanie tlenowe.
Co znaczy Ogonice:
Słownik osłonic (Tunicata). To są wolno pływające zwierzęta morskie, dorastające do 1 cm długości. Wyglądem przypominają kijanki. Ciało o. dzieli się na tułów i ogon. Naskórek tułowia wydziela galaretowatą oddychanie tlenowe.
Co znaczy Owocolistek:
Słownik zarodnionośny występujący u roślin nasiennych. U nagonasiennych o. są wolne, a znajdujące się na nich zalążki są swobodnie dostępne dla pyłku. O. u okrytonasiennych zrastają się w słupek, w którego oddychanie tlenowe.
Co znaczy Osteoklasty:
Słownik tkanka kostna.tkanka kostna oddychanie tlenowe.
Co znaczy Oprzęd:
Słownik budowane poprzez larwy owadów (wyjątkowo poprzez imago) z nitek tworzonych z wydzieliny gruczołów przędnych; 2) osłona poczwarki zbudowana z nici jedwabnych poprzez larwę.1) schronienie budowane oddychanie tlenowe.
  • Dodano:
  • Autor: