odwłok definicja
Co to jest odwłok. Wyjaśnienie stawonogów, gdzie zlokalizowana jest przewarzająca część narządów. U.

Czy przydatne?

Co to jest odwłok

Co oznacza ODWŁOK: tylny odcinek ciała stawonogów, gdzie zlokalizowana jest przewarzająca część narządów. U większości występuje zewnętrzne segmentowanie. U skorpionów o. zróżnicowany jest na przedodwłok i zaodwłok. U roztoczy zlewa się z tułowiem i głową.tylny odcinek ciała stawonogów, wktórym zlokalizowana jest przewarzająca część narządów. Uwiększości występuje zewnętrzne segmentowanie. Uskorpionów o. zróżnicowany jest na przedodwłok izaodwłok. Uroztoczy zlewa się ztułowiem igłową

Czym jest odwłok znaczenie w Słownik biologia O .

Co znaczy Oreopitek:
Słownik wąskonosa (żyjąca 12-14 mln lat temu), dawniej uważana za prymitywnego przedstawiciela człowiekowatych. Aktualnie uznaje się o. za boczną linię ewolucyjną.wymarła małpa wąskonosa (żyjąca 12-14 mln odwłok.
Co znaczy Oligopeptydy:
Słownik peptydy.peptydy odwłok.
Co znaczy Organowce:
Słownik wyodrębniana na podstawie poziomu zróżnicowania morfologicznego, różniąca się od plechowców zróżnicowaniem ciała na korzeń, łodygę i liście. Do o. należą paprotniki (Pteridophyta) i nasienne odwłok.
Co znaczy Ochrona Przyrody:
Słownik zachowująca i przywracająca zasoby przyrody zagrożone zniszczeniem albo zniszczone działalnością człowieka.działalność zachowująca iprzywracająca zasoby przyrody zagrożone zniszczeniem albo odwłok.
Co znaczy Osnówka:
Słownik osłona nasienia, występująca u niektórych roślin nasiennych (na przykład u cisa); może być różnego pochodzenia.barwna, mięsista osłona nasienia, występująca uniektórych roślin nasiennych (((na odwłok.
  • Dodano:
  • Autor: