bojanusa organ definicja
Co to jest organ Bojanusa. Wyjaśnienie metanefrydium) małży (Bivalvia). Rozpoczyna się orzęsionym.

Czy przydatne?

Co to jest organ Bojanusa

Co oznacza ORGAN BOJANUSA: narząd wydalniczy ( metanefrydium) małży (Bivalvia). Rozpoczyna się orzęsionym lejkiem otwierającym się do osierdzia (pozostałość celomy), od którego odchodzi długi, kręty kanalik, uchodzący do jamy płaszczowej.narząd wydalniczy ( metanefrydium) małży (Bivalvia). Rozpoczyna się orzęsionym lejkiem otwierającym się do osierdzia (pozostałość celomy), od którego odchodzi długi, kręty kanalik, uchodzący do jamy płaszczowej

Czym jest organ Bojanusa znaczenie w Słownik biologia O .

Co znaczy Odróżnicowanie:
Słownik występujące w komórkach wyspecjalizowanych pod względem morfologicznym i fizjologicznym, opierające na powrocie do stanu niewyspecjalizowanego, przypominającego komórki zarodka. O. występuje na organ bojanusa.
Co znaczy Operator:
Słownik operon. operon organ bojanusa.
Co znaczy Ochrona Przyrody:
Słownik zachowująca i przywracająca zasoby przyrody zagrożone zniszczeniem albo zniszczone działalnością człowieka.działalność zachowująca iprzywracająca zasoby przyrody zagrożone zniszczeniem albo organ bojanusa.
Co znaczy Okolnica:
Słownik położona po zewnętrznej stronie walca osiowego. W o. korzenia powstają zawiązki korzeni bocznych.warstwa komórek położona po zewnętrznej stronie walca osiowego. Wo. korzenia powstają zawiązki korzeni organ bojanusa.
Co znaczy Ofiopluteus:
Słownik wężowidła.wężowidła organ bojanusa.
  • Dodano:
  • Autor: