balneologia definicja
Definicja Balneologia. Czym jest właściwości leczniczych i zastosowaniem terapeutycznym miejscowych.

Czy przydatne?

Definicja Balneologia

Co znaczy balneologia: Edukacja zajmująca się powstawaniem uzdrowisk i badaniem właściwości leczniczych i zastosowaniem terapeutycznym miejscowych zasobów naturalnych (źródeł leczniczych, wód mineralnych), osadów (borowin) i wyziewów (gazów, na przykład siarkowodoru, dwutlenku węgla) w lecznictwie uzdrowiskowym.

Co znaczy Anatomia:
Słownik Edukacja o budowie i kształcie żywego ustroju balneologia co to jest.
Co znaczy Oftalmologia:
Słownik Tematyka medycyny, zajmująca się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób oczu, optyką fizjologiczną i elementami budowy i działania przyrządów do badania narządu wzroku balneologia definicja.
Co znaczy Transfuzjologia:
Słownik Edukacja o przetaczaniu krwi, jej przetworów i płynów krwiozastępczych; obejmuje także zapobieganie powikłaniom potrasfuzyjnym i ich leczenie balneologia co znaczy.
Co znaczy Biochemia:
Słownik Edukacja dotycząca chemicznych podstaw życia, opisująca mechanizmy chemiczne zachodzące w komórkach i organizmach żywych i cząsteczki chemiczne biorące w nich udział balneologia słownik.
Co znaczy Dyskopatia:
Słownik Uszkodzenie krążka międzykręgowego prowadzące do przepukliny bądź wypadnięcia jądra miażdżystego krążka międzykręgowego balneologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: