epidemiologia definicja
Definicja Epidemiologia. Czym jest stanów patologicznych, o powodach i czynnikach ryzyka w.

Czy przydatne?

Definicja Epidemiologia

Co znaczy epidemiologia: Edukacja o częstości występowania i szerzeniu się chorób i stanów patologicznych, o powodach i czynnikach ryzyka w zbiorowiskach ludzkich, o przebiegu chorób i skutkach socjalnych i gospodarczych chorób i o sposobach zapobiegania i zwalczania tych chorób.

Co znaczy Ginekologia:
Słownik klinicznej i edukacja o chorobach żeńskich i niektórych stanach patologicznych związanych z rozrodem, obejmująca także fizjologię i anatomię żeńskiego narządu rodnego; zajmuje się rozpoznawaniem epidemiologia co to jest.
Co znaczy Foniatra:
Słownik Dział otolaryngologii zajmujący się fizjologią i patologią głosu, mowy i słuchu i leczeniem zaburzeń dotyczących głosu, mowy i słuchu epidemiologia definicja.
Co znaczy Mikrochirurgia:
Słownik Dział chirurgii zajmujący się wykonywaniem zabiegów chirurgicznych pod mikroskopem na bardzo małych strukturach żywych (na przykład operacje krtani, nosa, zatok przynosowych, ucha albo oka epidemiologia co znaczy.
Co znaczy Choroby Wewnętrzne:
Słownik klinicznej zajmujący się rozpoznawaniem (diagnostyką) i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Z rozległej dziedziny wyodrębniły się jako samodzielne gałęzie (na przykład neurologia czy dolegliwości epidemiologia słownik.
Co znaczy Choroba Sprengela:
Słownik Wrodzone wysokie ustawienie łopatki z ograniczeniem jej ruchomości epidemiologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: