galaretowata torbiel pochewki definicja
Definicja Galaretowata torbiel pochewki ścięgna. Czym jest nadgarstka, na przedramieniu, w dole.

Czy przydatne?

Definicja Galaretowata torbiel pochewki ścięgna

Co znaczy galaretowata torbiel pochewki ścięgna: Guzek usytuowany pod skórą, najczęściej w rejonie nadgarstka, na przedramieniu, w dole podkolanowym zawierający galaretowatą substancję (maź stawowa).

Co znaczy Genetyka:
Słownik Edukacja o genach i ich dziedziczeniu i o mechanizmach przekazywania cech dziedzicznych, które wywierają wpływ na zdrowie i chorobę galaretowata torbiel pochewki ścięgna.
Co znaczy Ginekologia:
Słownik klinicznej i edukacja o chorobach żeńskich i niektórych stanach patologicznych związanych z rozrodem, obejmująca także fizjologię i anatomię żeńskiego narządu rodnego; zajmuje się rozpoznawaniem galaretowata torbiel pochewki ścięgna.
Co znaczy Gastroenterologia:
Słownik Dział medycyny wewnętrznej dotyczący diagnostyki, obrazu klinicznego i leczenia chorób przewodu pokarmowego galaretowata torbiel pochewki ścięgna.
Co znaczy Ginekologia Dziecięca:
Słownik Dział edukacji o chorobach kobiecych narządów płciowych występujących w wieku dziecięcym galaretowata torbiel pochewki ścięgna.
Co znaczy Geriatria:
Słownik Dział medycyny zajmujący się chorobami, ich leczeniem i inwalidztwem występującym w wieku podeszłym, jest to po 65 roku życia galaretowata torbiel pochewki ścięgna.
  • Dodano:
  • Autor: