ginekologia definicja
Definicja Ginekologia. Czym jest niektórych stanach patologicznych związanych z rozrodem.

Czy przydatne?

Definicja Ginekologia

Co znaczy ginekologia: Dział medycyny klinicznej i edukacja o chorobach żeńskich i niektórych stanach patologicznych związanych z rozrodem, obejmująca także fizjologię i anatomię żeńskiego narządu rodnego; zajmuje się rozpoznawaniem chorób żeńskich narządów płciowych, zapobieganiem i ich leczeniem.

Co znaczy Geriatria:
Słownik Dział medycyny zajmujący się chorobami, ich leczeniem i inwalidztwem występującym w wieku podeszłym, jest to po 65 roku życia ginekologia.
Co znaczy Gastroenterologia:
Słownik Dział medycyny wewnętrznej dotyczący diagnostyki, obrazu klinicznego i leczenia chorób przewodu pokarmowego ginekologia.
Co znaczy Genetyka:
Słownik Edukacja o genach i ich dziedziczeniu i o mechanizmach przekazywania cech dziedzicznych, które wywierają wpływ na zdrowie i chorobę ginekologia.
Co znaczy Gerontologia:
Słownik Edukacja o starzeniu się; o fizjologicznych i psychologicznych procesach zachodzących u starzejącego się człowieka ginekologia.
Co znaczy Galaretowata Torbiel Pochewki Ścięgna:
Słownik Guzek usytuowany pod skórą, najczęściej w rejonie nadgarstka, na przedramieniu, w dole podkolanowym zawierający galaretowatą substancję (maź stawowa ginekologia.
  • Dodano:
  • Autor: