hematologia definicja
Definicja Hematologia. Czym jest Edukacja o fizjologii i patologii krwi i układu krwiotwórczego. Co.

Czy przydatne?

Definicja Hematologia

Co znaczy hematologia: Edukacja o fizjologii i patologii krwi i układu krwiotwórczego.

Co znaczy Mikrobiologia Lekarska:
Słownik edukacja o mikroorganizmach, a więc drobnoustrojach) zajmujący się drobnoustrojami chorobotwórczymi dla człowieka i współżyjącymi z organizmem człowieka (na przykład bakteryjna flora jelitowa hematologia co znaczy.
Co znaczy Weterynaria:
Słownik Edukacja o leczeniu i zapobieganiu chorobom zwierząt, zarówno hodowlanych, jak i domowych hematologia krzyżówka.
Co znaczy Choroby Wewnętrzne:
Słownik klinicznej zajmujący się rozpoznawaniem (diagnostyką) i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Z rozległej dziedziny wyodrębniły się jako samodzielne gałęzie (na przykład neurologia czy dolegliwości hematologia co to jest.
Co znaczy Medycyna Nuklearna:
Słownik obejmujący sposoby diagnostyczne i terapeutyczne z użyciem substancji promieniotwórczych (radioizotopów, znaczonych nimi substancji czynnych biologicznie albo radiofarmaceutyków). To jest tematyka hematologia słownik.
Co znaczy Andrologia:
Słownik Edukacja zajmująca się budową i funkcją męskich narządów płciowych, schorzeniami tych narządów i ich leczeniem, a również oceną umiejętności do rozmnażania i jej zaburzeniami hematologia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: