higiena definicja
Definicja Higiena. Czym jest zachowań człowieka na stan jego zdrowia. Edukacja zajmująca się.

Czy przydatne?

Definicja Higiena

Co znaczy higiena: Wiedza o wpływach środowiska materialnego i społecznego i zachowań człowieka na stan jego zdrowia. Edukacja zajmująca się utrzymaniem zdrowia człowieka i ochroną środowiska poprzez wprowadzenie odpowiednich metod postępowania i urządzeń mających na celu zapewnienie właściwych warunków zdrowotnych.

Co znaczy Radiologia:
Słownik Edukacja o promieniowaniu i promieniotwórczości; dzieli się na radiodiagnostykę i radioterapię higiena co to jest.
Co znaczy Abortus Incompletus [Łac.]:
Słownik Poronienie niezupełne to postać poronienia gdzie płód zostaje wydalony z jamy macicy i czasami fragmenty łożyska i kosmówki higiena definicja.
Co znaczy Neurochirurgia:
Słownik Tematyka medycyny zajmująca się chirurgicznym leczeniem chorób układu nerwowego (ośrodkowego i obwodowego higiena co znaczy.
Co znaczy Abortus Incipiens [Łac.]:
Słownik rozpoczynające się to postać poronienia, której nie da się zatrzymać charakteryzująca się obfitym krwawieniem i mocnymi skurczami macicy i postępującym rozwieraniem kanału i ujścia wewnętrznego higiena słownik.
Co znaczy Psychologia Kliniczna:
Słownik zajmujący się badaniem pacjenta (jego osobowości, sposobów zachowania w różnych przypadkach, szczególnie trudnych) i jego związków z otoczeniem i ewentualnych nieprawidłowości przystosowania higiena znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: