immunologia definicja
Definicja Immunologia. Czym jest dzięki którym ustrój ludzki utrzymuje równowagę środowiska.

Czy przydatne?

Definicja Immunologia

Co znaczy immunologia: Edukacja o odporności, zajmująca się badaniem mechanizmów, dzięki którym ustrój ludzki utrzymuje równowagę środowiska wewnętrznego (homeostazę) w razie zadziałania substancji obcej o właściwościach antygenowych pochodzenia zewnętrznego albo wewnątrzustrojowego.

Co znaczy Poronienia Samoistne:
Słownik Poronienie, gdzie ukończenie przedwczesne ciąży następuje z przyczyn naturalnych immunologia co znaczy.
Co znaczy Chirurgia:
Słownik klinicznej, zajmujący się rozpoznawaniem (diagnostyką) i leczeniem operacyjnym chorób i zaburzeń rozwojowych z odpowiednimi badaniami wstępnymi, zachowawczymi sposobami postępowania i opieką immunologia krzyżówka.
Co znaczy Chirurgia Urazowa:
Słownik Dział chirurgii zajmujący się leczeniem urazów i edukacja o powstawaniu urazów, zapobieganiu im i leczeniu ich następstw immunologia co to jest.
Co znaczy Choroby Wewnętrzne:
Słownik klinicznej zajmujący się rozpoznawaniem (diagnostyką) i leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Z rozległej dziedziny wyodrębniły się jako samodzielne gałęzie (na przykład neurologia czy dolegliwości immunologia słownik.
Co znaczy Wenerologia:
Słownik zajmujący się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób wenerycznych, jest to chorób przenoszonych drogą płciową (angielska nazwa: sexually transmitted diseases - STD). Dolegliwości te podlegają immunologia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: