kardiochirurgia definicja
Definicja Kardiochirurgia. Czym jest Dział chirurgii zajmujący się wykonywaniem operacji na sercu i.

Czy przydatne?

Definicja Kardiochirurgia

Co znaczy kardiochirurgia: Dział chirurgii zajmujący się wykonywaniem operacji na sercu i sporych naczyniach krwionośnych.

Co znaczy Psychologia:
Słownik Edukacja humanistyczna traktująca o zachowaniu człowieka, zajmująca się analizą mechanizmów psychologicznych i przeżyć człowieka (wrażeń, myśli i uczuć kardiochirurgia co znaczy.
Co znaczy Poronienie Jednoczasowe:
Słownik Poronienie jednoczasowe jest poronieniem inicjalnym do którego dochodzi najczęściej pośrodku pierwszych 3 miesięcy życia (do 12 tygodnia ciąży kardiochirurgia krzyżówka.
Co znaczy Radioterapia Paliatywna:
Słownik Radioterapia nowotworów złośliwych, która nie skutkuje wyleczenia, ale hamuje nadmierny przyrost i powstawanie następnych przerzutów kardiochirurgia co to jest.
Co znaczy Gerontologia:
Słownik Edukacja o starzeniu się; o fizjologicznych i psychologicznych procesach zachodzących u starzejącego się człowieka kardiochirurgia słownik.
Co znaczy Mikrobiologia Lekarska:
Słownik edukacja o mikroorganizmach, a więc drobnoustrojach) zajmujący się drobnoustrojami chorobotwórczymi dla człowieka i współżyjącymi z organizmem człowieka (na przykład bakteryjna flora jelitowa kardiochirurgia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: