kardiologia definicja
Definicja Kardiologia. Czym jest rozpoznawaniem i leczeniem wrodzonych i nabytych chorób serca. Co.

Czy przydatne?

Definicja Kardiologia

Co znaczy kardiologia: Podspecjalność interny zajmująca się profilaktyką, rozpoznawaniem i leczeniem wrodzonych i nabytych chorób serca.

Co znaczy Ortodoncja:
Słownik edukacja zajmująca się badaniem, zapobieganiem i leczeniem zaburzeń twarzowo-szczękowo-zgryzowych m. in. przez korekcje ustawienia zębów poprzez nakładanie na zęby aparatów stałych albo kardiologia co to jest.
Co znaczy Chirurgia Naczyniowa:
Słownik Podspecjalność chirurgiczna zajmująca się leczeniem wrodzonych i nabytych chorób serca i naczyń kardiologia definicja.
Co znaczy Abortus Imminens [Łac.]:
Słownik zagrażające to postać poronienia charakteryzująca się skąpym krwawieniem albo skurczami macicy albo krwawieniem ze skurczami przy zamkniętym kanale szyjki macicy. We wczesnej ciąży skurczom odpowiada kardiologia co znaczy.
Co znaczy Radioterapia Paliatywna:
Słownik Radioterapia nowotworów złośliwych, która nie skutkuje wyleczenia, ale hamuje nadmierny przyrost i powstawanie następnych przerzutów kardiologia słownik.
Co znaczy Diabetologia:
Słownik Dział medycyny wewnętrznej (interny) zajmujący się powodami, diagnostyką, obrazem klinicznym, powikłaniami, leczeniem i rokowaniem w cukrzycy kardiologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: