młodzieżowa dziecięco definicja
Definicja Psychiatria dziecięco - młodzieżowa. Czym jest Dział psychiatrii zajmujący się.

Czy przydatne?

Definicja Psychiatria dziecięco - młodzieżowa

Co znaczy psychiatria dziecięco - młodzieżowa: Dział psychiatrii zajmujący się zaburzeniami psychicznymi występującymi u dzieci i młodzieży.

Co znaczy Poronienia Sztuczne:
Słownik Poronienie, gdzie ukończenie ciąży wykonane jest z przyczyn leczniczych i innych (aborcja psychiatria dziecięco - młodzieżowa.
Co znaczy Położnictwo:
Słownik klinicznej i edukacja o prawidłowym i nieprawidłowym przebiegu ciąży, porodu i połogu, a również o sposobach i środkach ułatwiających bezpieczne przeprowadzenie porodu zarówno w sytuacjach poprawnych psychiatria dziecięco - młodzieżowa.
Co znaczy Psychologia Kliniczna:
Słownik zajmujący się badaniem pacjenta (jego osobowości, sposobów zachowania w różnych przypadkach, szczególnie trudnych) i jego związków z otoczeniem i ewentualnych nieprawidłowości przystosowania psychiatria dziecięco - młodzieżowa.
Co znaczy Poronienia Samoistne:
Słownik Poronienie, gdzie ukończenie przedwczesne ciąży następuje z przyczyn naturalnych psychiatria dziecięco - młodzieżowa.
Co znaczy Psychiatria:
Słownik Dział medycyny klinicznej zajmujący się rozpoznawaniem zaburzeń psychicznych, ich leczeniem, zapobieganiem chorobom i zaburzeniom psychicznym i psychoterapią chorych psychiatria dziecięco - młodzieżowa.
  • Dodano:
  • Autor: