radiodiagnostyka definicja
Definicja Radiodiagnostyka. Czym jest zastosowaniu promieni rentgenowskich (rtg), ultradźwięków.

Czy przydatne?

Definicja Radiodiagnostyka

Co znaczy radiodiagnostyka: Obrazowanie tkanek i narządów ciała ludzkiego przy zastosowaniu promieni rentgenowskich (rtg), ultradźwięków (ultrasonografia, USG), izotopów promieniotwórczych (medycyna nuklearna), magnetycznego rezonansu jądrowego (NMR) i termografii.

Co znaczy Choroba Blounta:
Słownik Jałowa martwica kłykcia przyśrodkowego piszczeli, która może prowadzić do szpotawości kolana radiodiagnostyka co znaczy.
Co znaczy Medycyna Ratunkowa:
Słownik Dział medycyny zajmujący się doraźnym postępowaniem lekarskim w przypadkach zagrożenia życia i zdrowia, mającym na celu zachowanie albo przywrócenie czynności życiowych radiodiagnostyka krzyżówka.
Co znaczy Choroba Kohlera I:
Słownik Jałowa martwica kości łódkowatej radiodiagnostyka co to jest.
Co znaczy Ftyzjatra:
Słownik wywodząca się z edukacji o chorobach wewnętrznych (interny), opisująca powody, diagnostykę, obraz kliniczny, powikłania, leczenie, rokowanie i profilaktykę gruźlicy płuc i opłucnej i gruźlicy innych radiodiagnostyka słownik.
Co znaczy Missed Abortion [Ang.]:
Słownik zatrzymane to poronienie gdzie obumarłe jajo płodowe pozostaje w macicy poprzez sporo tygodni. Jeśli obumarłe jajo płodowe pozostaje w macicy powyżej 5 tygodni wówczas może dojść do zagrażającego radiodiagnostyka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: