medyczna rehabilitacja definicja
Definicja Rehabilitacja medyczna. Czym jest albo urazach, które zostawiły trwałe ślady w ich.

Czy przydatne?

Definicja Rehabilitacja medyczna

Co znaczy rehabilitacja medyczna: Oddziaływania korekcyjne wobec osób po przebytych chorobach albo urazach, które zostawiły trwałe ślady w ich sprawności fizycznej, życiu psychicznym i kontaktach socjalnych. Na rehabilitację leczniczą złożona jest: kinezyterapia (leczenie ruchem), fizykoterapia (zastosowanie leczniczego działania różnych form energii: elektrycznej, cieplnej, mechanicznej, słonecznej), leczenie uzdrowiskowe i klimatyczne, psychoterapia i przystosowanie do życia społecznego (przywrócenie umiejętności do wykonywania pracy).

Co znaczy Cytologia:
Słownik Edukacja o budowie, funkcji, rozwoju i rozmnażaniu się komórek rehabilitacja medyczna co znaczy.
Co znaczy Test Wassermanna:
Słownik Odczyn wiązania dopełniacza, którego celem jest wykrycie przeciwciał przeciw krętkom bladym we krwi albo płynie mózgowo-rdzeniowym, odpowiedzialnych za postęp kiły rehabilitacja medyczna krzyżówka.
Co znaczy Stomatologia:
Słownik Edukacja o leczeniu i zapobieganiu chorobom zębów, dziąseł i kości, stawów i błony śluzowej j. ustnej rehabilitacja medyczna co to jest.
Co znaczy Radiologia Interwencyjna:
Słownik wykorzystująca sposoby instrumentalne i techniki obrazowania do wykonywania zabiegów leczniczych (na przykład poszerzanie naczyń krwionośnych albo przewodów czy przezskórne usunięcie kamieni i ciał rehabilitacja medyczna słownik.
Co znaczy Dysplazja Stawu Biodrowego:
Słownik Wrodzona wada narządu ruchu polegająca na nieprawidłowym rozwoju stawu biodrowego z niedostatecznym wykształceniem panewki, opóźnionym rozwoju głowy kości udowej i przodoskręceniu szyjki kości udowej rehabilitacja medyczna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: