seksuologia definicja
Definicja Seksuologia. Czym jest powodach zaburzeń płciowych i metodach ich leczenia; wiąże sporo.

Czy przydatne?

Definicja Seksuologia

Co znaczy seksuologia: Edukacja o życiu płciowym człowieka i jego zaburzeniach i o powodach zaburzeń płciowych i metodach ich leczenia; wiąże sporo dyscyplin medycznych, jak anatomię, fizjologię, endokrynologię, ginekologię i psychiatrię z dyscyplinami niemedycznych (na przykład antropologią, psychologią i socjologią).

Co znaczy Urologia:
Słownik Tematyka nauk medycznych zajmująca się chorobami układu moczowego i męskich narządów płciowych seksuologia co to jest.
Co znaczy Missed Abortion [Ang.]:
Słownik zatrzymane to poronienie gdzie obumarłe jajo płodowe pozostaje w macicy poprzez sporo tygodni. Jeśli obumarłe jajo płodowe pozostaje w macicy powyżej 5 tygodni wówczas może dojść do zagrażającego seksuologia definicja.
Co znaczy Gastroenterologia:
Słownik Dział medycyny wewnętrznej dotyczący diagnostyki, obrazu klinicznego i leczenia chorób przewodu pokarmowego seksuologia co znaczy.
Co znaczy Amalgamat:
Słownik Metalowe wypełnienie w kolorze srebra będące mieszaniną srebra, cyny, rtęci i innych metali na przykład miedzi seksuologia słownik.
Co znaczy Immunologia:
Słownik odporności, zajmująca się badaniem mechanizmów, dzięki którym ustrój ludzki utrzymuje równowagę środowiska wewnętrznego (homeostazę) w razie zadziałania substancji obcej o właściwościach antygenowych seksuologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: