torakochirurgia definicja
Definicja Torakochirurgia. Czym jest leczenie schorzeń dotyczących klatki piersiowej i narządów w.

Czy przydatne?

Definicja Torakochirurgia

Co znaczy torakochirurgia: Podspecjalność chirurgiczna obejmująca chirurgiczne leczenie schorzeń dotyczących klatki piersiowej i narządów w niej zawartych (szczególnie płuc).

Co znaczy Patologia:
Słownik powodach, mechanizmach i skutkach dolegliwości; badająca zmiany chorobowe zachodzące w ustroju pod wpływem czynnika chorobotwórczego, zarówno w budowie narządów i tkanek, jak i w ich czynności torakochirurgia co to jest.
Co znaczy Rehabilitacja Medyczna:
Słownik korekcyjne wobec osób po przebytych chorobach albo urazach, które zostawiły trwałe ślady w ich sprawności fizycznej, życiu psychicznym i kontaktach socjalnych. Na rehabilitację leczniczą złożona jest torakochirurgia definicja.
Co znaczy Mikrobiologia Lekarska:
Słownik edukacja o mikroorganizmach, a więc drobnoustrojach) zajmujący się drobnoustrojami chorobotwórczymi dla człowieka i współżyjącymi z organizmem człowieka (na przykład bakteryjna flora jelitowa torakochirurgia co znaczy.
Co znaczy Immunologia:
Słownik odporności, zajmująca się badaniem mechanizmów, dzięki którym ustrój ludzki utrzymuje równowagę środowiska wewnętrznego (homeostazę) w razie zadziałania substancji obcej o właściwościach antygenowych torakochirurgia słownik.
Co znaczy Anatomia:
Słownik Edukacja o budowie i kształcie żywego ustroju torakochirurgia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: