transfuzjologia definicja
Definicja Transfuzjologia. Czym jest krwiozastępczych; obejmuje także zapobieganie powikłaniom.

Czy przydatne?

Definicja Transfuzjologia

Co znaczy transfuzjologia: Edukacja o przetaczaniu krwi, jej przetworów i płynów krwiozastępczych; obejmuje także zapobieganie powikłaniom potrasfuzyjnym i ich leczenie.

Co znaczy Mikrochirurgia:
Słownik Dział chirurgii zajmujący się wykonywaniem zabiegów chirurgicznych pod mikroskopem na bardzo małych strukturach żywych (na przykład operacje krtani, nosa, zatok przynosowych, ucha albo oka transfuzjologia co znaczy.
Co znaczy Medycyna Paliatywna:
Słownik Tematyka medycyny zajmująca się łagodzeniem objawów chorobowych (lecz nie leczeniem) szczególnie chorób nowotworowych transfuzjologia krzyżówka.
Co znaczy Higiena:
Słownik środowiska materialnego i społecznego i zachowań człowieka na stan jego zdrowia. Edukacja zajmująca się utrzymaniem zdrowia człowieka i ochroną środowiska poprzez wprowadzenie odpowiednich metod transfuzjologia co to jest.
Co znaczy Radiologia:
Słownik Edukacja o promieniowaniu i promieniotwórczości; dzieli się na radiodiagnostykę i radioterapię transfuzjologia słownik.
Co znaczy Genetyka:
Słownik Edukacja o genach i ich dziedziczeniu i o mechanizmach przekazywania cech dziedzicznych, które wywierają wpływ na zdrowie i chorobę transfuzjologia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: