produktów kart katalog definicja
Jak leczyć Katalog kart produktów? Czym jest swoich łamach reklamy rozmaitych produktów.

Czy przydatne?

Definicja Katalog kart produktów

Co znaczy Katalog kart produktów: "Twój Przegląd Stomatologiczny" umieścił na swoich łamach reklamy rozmaitych produktów, nadzwyczajnie przydatnych w gabinecie stomatologicznym. Wśród ofert znalazły się pomiędzy innymi: RinsEndo Durr Dental GmbH and Co. KG, Endosal Chemo-Elektrometu, Affinis Precious, lupy operacyjne Squirrel, fotel stomatologiczny DM 20 i lampa do wybielania Whitedent - schemat BIO White Accelerator. RinsEndo to sposób na dezynfekcję kanałów.
Sposób ta wykorzystuje hydrodynamiczną aktywację, opartą na innowacyjnej technologii pompowania: urządzenie taktujące umieszczone w rękojeści pobiera za każdym wspólnie 65 ul roztworu, na przykład podchlorynu sodu, z częstotliwością oscylacji 1,6 Hz, z dołączonej strzykawki i wprowadza go dzięki cienkiej igły drożnej do kanału korzenia. W trakcie etapy odsysania usunięty zostaje zużyty roztwór i powietrze. Ciśnienie, jakie wytworzy się w trakcie hydrodynamicznego płukania dzięki RinsEndo, jest ograniczone poprzez ustawienia mechanizmu i nie przekracza ciśnienia, jakie powstaje przy ręcznym płukaniu dzięki jednorazowej strzykawki. Endosal można nabyć od niedawna nie tylko w opakowaniu 10 g, lecz również - 150 g. Preparat ułatwia mechaniczne poszerzanie wąskich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, w szczególności u osób starszych. Endosal zaleca się do udrażniania kanałów w sytuacjach obliteracji i zębiniaków. Dodatkowe większe opakowanie służy w pierwszej kolejności do płukania kanałów korzeniowych, co ułatwia ich mechaniczne opracowanie. Preparat usuwa gdyż część mineralną warstwy mazistej i minimalizuje ryzyko złamania narzędzi. W Affinis Precious złote i srebrne pigmenty zmniejszają odbicia (refleksy świetlne). Materiał rozpływa się bezpośrednio do bruzd i rowków, zmniejszając ryzyko powstawania przestrzeni powietrznych (bąbelków). Po umieszczeniu łyżki w jamie ustnej materiał natychmiast rozpoczyna reagować na ciepłą temperaturę środowiska j. ustnej. Całkowity czas pobrania wycisku jest bardzo mały. Lupy operacyjne Squirrel, dzięki niskiej wadze (już od 42 g), oferują wysoki komfort pracy. Istnieje tu sposobność wyboru zwiększenia od 2,5 do 6 razy i sposobność wyboru odległości pracy. Lupy dostępne są już w cenie 990 złotych. Programowalny fotel stomatologiczny DM 20 posiada 5 programów ustawień. Można go połączyć ze wszystkimi urządzeniami stomatologicznymi serii Diplomat. Zakres możliwych ustawień pozycji roboczych od 400 mm do 800 mm gwarantuje max. komfort pracy stomatologa, jak także wygodę pacjenta. Oparcie pleców może występować w 2 wariantach: szerokim i wąskim. Konstrukcja fotela, a również zastosowane przedmioty bezpieczeństwa zapewniają blokadę fotela w sytuacji napotkania przeszkody i w sytuacji wyjęcia poprzez lekarza narzędzia. Mechanizm wybielania w BIO White Accelerator bazuje na wykorzystaniu nadtlenku wodoru o stężeniu 35 procent i 38 procent w formie żelu, który nanosimy na szkliwo zębowe (możliwe tylko w gabinecie stomatologicznym). Skutkuje to utlenianie związków organicznych zawartych w strukturze zęba. Czas naświetlania lampą wynosi od 10 do 20 min., w zależności od stosowanego żelu.
Sposób ta charakteryzuje się wysoką skutecznością wybielania i jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Zęby zachowują blask poprzez moment do dwóch lat po zabiegu. W razie RinsEndo kontakt jest możliwy dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie Endosalu dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie fotela DM 20 dzięki numerowi telefonu: 0322043248, w razie Affinis Precious dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie lup operacyjnych Squirrel i lampy do wybielania Whitedent dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyćTWÓJ PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY, 2008-10-01, s. 78
Leczenie Katalog Kart Produktów:
Zabieg Stomatologiczny" umieścił na swoich łamach reklamy rozmaitych produktów, nadzwyczajnie przydatnych w gabinecie stomatologicznym. Wśród ofert znalazły się pomiędzy innymi: RinsEndo Durr Dental katalog kart produktów co to jest.
Leczenie Czyszczenie Przestrzeni Międzyzębowych:
Zabieg międzyzębowe to najgorzej oczyszczane miejsca, z największą ilością osadów i kamienia zarówno nad-, jak i poddziąsłowego. Brak higieny w przestrzeniach interdentalnych wynika z braku wiedzy pacjentów katalog kart produktów definicja.
Leczenie Zmiany W Jamie Ustnej U Kobiet W Ciąży:
Zabieg ciąży, z racji między innymi na zmiany hormonalne w organizmie, jest bardziej niż zazwyczaj narażona na stany chorobowe j. ustnej. Odnotowuje się powiększone wytwarzanie hormonów białkowych i katalog kart produktów co znaczy.
Leczenie Stomatolog Wobec Pacjentów Roszczeniowych:
Zabieg Stomatologiczny" opublikował na swoich stronach artykuł poświęcony roszczeniom pacjentów. W razie roszczeń dotyczących szeroko pojętego leczenia stomatologicznego (poszanowanie praw pacjenta katalog kart produktów słownik.
Leczenie Skuteczna Profilaktyka W Praktyce Dentystycznej:
Zabieg ubiegłego wieku Tredley Dean odkrył, iż u ludności żyjącej na terenie środkowozachodnich Stanów Zjednoczonych i spożywającej wodę z zawartością fluorków w ilości 1,7-1,8 mg/l (ppm) częstotliwość katalog kart produktów znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: