produktów kart katalog definicja
Jak leczyć Katalog kart produktów? Czym jest swoich łamach reklamy rozmaitych produktów.

Czy przydatne?

Definicja Katalog kart produktów

Co znaczy Katalog kart produktów: "Twój Przegląd Stomatologiczny" umieścił na swoich łamach reklamy rozmaitych produktów, nadzwyczajnie przydatnych w gabinecie stomatologicznym. Wśród ofert znalazły się pomiędzy innymi: RinsEndo Durr Dental GmbH and Co. KG, Endosal Chemo-Elektrometu, Affinis Precious, lupy operacyjne Squirrel, fotel stomatologiczny DM 20 i lampa do wybielania Whitedent - schemat BIO White Accelerator. RinsEndo to sposób na dezynfekcję kanałów.
Sposób ta wykorzystuje hydrodynamiczną aktywację, opartą na innowacyjnej technologii pompowania: urządzenie taktujące umieszczone w rękojeści pobiera za każdym wspólnie 65 ul roztworu, na przykład podchlorynu sodu, z częstotliwością oscylacji 1,6 Hz, z dołączonej strzykawki i wprowadza go dzięki cienkiej igły drożnej do kanału korzenia. W trakcie etapy odsysania usunięty zostaje zużyty roztwór i powietrze. Ciśnienie, jakie wytworzy się w trakcie hydrodynamicznego płukania dzięki RinsEndo, jest ograniczone poprzez ustawienia mechanizmu i nie przekracza ciśnienia, jakie powstaje przy ręcznym płukaniu dzięki jednorazowej strzykawki. Endosal można nabyć od niedawna nie tylko w opakowaniu 10 g, lecz również - 150 g. Preparat ułatwia mechaniczne poszerzanie wąskich i zakrzywionych kanałów korzeniowych, w szczególności u osób starszych. Endosal zaleca się do udrażniania kanałów w sytuacjach obliteracji i zębiniaków. Dodatkowe większe opakowanie służy w pierwszej kolejności do płukania kanałów korzeniowych, co ułatwia ich mechaniczne opracowanie. Preparat usuwa gdyż część mineralną warstwy mazistej i minimalizuje ryzyko złamania narzędzi. W Affinis Precious złote i srebrne pigmenty zmniejszają odbicia (refleksy świetlne). Materiał rozpływa się bezpośrednio do bruzd i rowków, zmniejszając ryzyko powstawania przestrzeni powietrznych (bąbelków). Po umieszczeniu łyżki w jamie ustnej materiał natychmiast rozpoczyna reagować na ciepłą temperaturę środowiska j. ustnej. Całkowity czas pobrania wycisku jest bardzo mały. Lupy operacyjne Squirrel, dzięki niskiej wadze (już od 42 g), oferują wysoki komfort pracy. Istnieje tu sposobność wyboru zwiększenia od 2,5 do 6 razy i sposobność wyboru odległości pracy. Lupy dostępne są już w cenie 990 złotych. Programowalny fotel stomatologiczny DM 20 posiada 5 programów ustawień. Można go połączyć ze wszystkimi urządzeniami stomatologicznymi serii Diplomat. Zakres możliwych ustawień pozycji roboczych od 400 mm do 800 mm gwarantuje max. komfort pracy stomatologa, jak także wygodę pacjenta. Oparcie pleców może występować w 2 wariantach: szerokim i wąskim. Konstrukcja fotela, a również zastosowane przedmioty bezpieczeństwa zapewniają blokadę fotela w sytuacji napotkania przeszkody i w sytuacji wyjęcia poprzez lekarza narzędzia. Mechanizm wybielania w BIO White Accelerator bazuje na wykorzystaniu nadtlenku wodoru o stężeniu 35 procent i 38 procent w formie żelu, który nanosimy na szkliwo zębowe (możliwe tylko w gabinecie stomatologicznym). Skutkuje to utlenianie związków organicznych zawartych w strukturze zęba. Czas naświetlania lampą wynosi od 10 do 20 min., w zależności od stosowanego żelu.
Sposób ta charakteryzuje się wysoką skutecznością wybielania i jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Zęby zachowują blask poprzez moment do dwóch lat po zabiegu. W razie RinsEndo kontakt jest możliwy dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie Endosalu dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie fotela DM 20 dzięki numerowi telefonu: 0322043248, w razie Affinis Precious dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyć


, w razie lup operacyjnych Squirrel i lampy do wybielania Whitedent dzięki mailowi:

\\n

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, aby go zobaczyćTWÓJ PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY, 2008-10-01, s. 78
Leczenie Kursy Podyplomowe Dla Stomatologów:
Zabieg Uniwersytet Medyczny Centrum Kształcenia Podyplomowego zaprasza na kursy stomatologiczne: "Endodoncja krok po kroku, a więc od diagnozy do wypełnienia kanału korzeniowego. Efektywnie katalog kart produktów.
Leczenie Które Transakcje Nie Będą Opodatkowane:
Zabieg muszą zapoznać się z nowym katalogiem zwolnień z VAT i nowymi zasadami ich stosowania - pisze Rzeczpospolita. Zwolnienie obejmować będzie usługi prywatnego nauczania na poziomie przedszkolnym katalog kart produktów.
Leczenie Kontraktowanie Świadczeń 2009:
Zabieg Zdrowia przedstawia materiały dotyczące kontraktowania świadczeń na 2009 r. Warunki zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych w roku 2009 w następujących rodzajach świadczeń: * katalog kart produktów.
Leczenie Kontraktowa Mapa Polski:
Zabieg prezentuje przegląd tegorocznego finansowania świadczeń zdrowotnych. Aczkolwiek zasadnicza faza kontraktowania świadczeń na 2011 r. został w wojewódzkich oddziałach NFZ skończony, w większości katalog kart produktów.
Leczenie Kiedy Nam Zęby Odrosną:
Zabieg osiągnięcia inżynierii genetycznej stara się przenieść do gabinetów dentystycznych prof. Paul Sharpe z King's College w Londynie. Chodzi o wyhodowanie zęba z komórek macierzystych pobranych z innego katalog kart produktów.
  • Dodano:
  • Autor: