lekarze poczekają zmiany nauce definicja
Jak leczyć Lekarze poczekają na zmiany w nauce? Czym jest lekarzy i lekarzy dentystów. Posłowie nie.

Czy przydatne?

Definicja Lekarze poczekają na zmiany w nauce

Co znaczy Lekarze poczekają na zmiany w nauce: Dziennik Gazeta Prawna omawia zmiany w zasadach kształcenia lekarzy i lekarzy dentystów.

Posłowie nie zgadzają się na całkowitą likwidację lekarskiego egzaminu państwowego. Częściowo jego funkcje ma pełnić lekarski egzamin końcowy, którego wyniki będą decydować o szansach młodych lekarzy na naukę specjalizacji w ramach etatu rezydenckiego.
Prace nad rządowym pakietem ustaw zdrowotnych nabierają tempa - donosi DGP. Wczoraj posłowie podkomisji spierali się o zmiany, jakie resort zdrowia zaproponował do projektu nowelizacji ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty. W pierwszej kolejności zmienili datę wejścia w życie zmian w systemie kształcenia młodych lekarzy. Rząd proponował by objęły one już te osoby, które zaczną studia na kierunku lekarskim albo dentystycznym w październiku tego roku. Zdaniem posłów i samorządu lekarskiego i przedstawicieli parlamentu studenckiego była to nierealna data. Przez wzgląd na tym podkomisja przegłosowała poprawkę, wedle którą zmiany obejmą dopiero te osoby, które zaczną naukę w 2012 roku - tłumaczy dziennik.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna, Autor: Dominika Sikora
Leczenie Lekarze Chcą Wyrównania Płac:
Zabieg jednogłośnie nowelizację ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty, przewidującą zróżnicowanie wynagrodzeń rezydentów w zależności od roku szkolenia i specjalizacji. W myśl projektu rozporządzenia lekarze poczekają na zmiany w nauce.
Leczenie Liczenie Punktów Edukacyjnych:
Zabieg kończy się chwilę na zgromadzenie poprzez lekarzy obowiązkowych punktów edukacyjnych w pierwszym okresie rozliczeniowym. To obowiązek wynikający z rozporządzenia w kwestii doskonalenia zawodowego lekarze poczekają na zmiany w nauce.
Leczenie LEKARZ RADZI:
Zabieg Ciebie" umieściła na swoch łamach rady stomatologów stanowiące odpowiedzi na pytania czytelników. Odpowiedzi na listy czytelników udzielają eksperci z prywatnej lecznicy stomatologiczno lekarze poczekają na zmiany w nauce.
Leczenie Lekarz Pracujący W NZOZ-Ie Nie Musi Rejestrować Praktyki:
Zabieg zakłady opieki zdrowotnej, podobnie jak zakłady publiczne, mogą zatrudniać lekarzy w dwóch formach: na podstawie umowy o pracę i na podstawie umowy cywilnoprawnej. Pierwsza z tych form zatrudnienia lekarze poczekają na zmiany w nauce.
Leczenie Lekarze Walczą Ze Sobą Na Reklamy:
Zabieg Lekarska chce zabronić ogromnym prywatnym lecznicom ogłaszania się na billboardach. Broni w ten sposób małych gabinetów, które nie mają prawa do takiej promocji. W czasie gdy spore spółki chcą lekarze poczekają na zmiany w nauce.
  • Dodano:
  • Autor: