edukacyjnych punktów liczenie definicja
Jak leczyć Liczenie punktów edukacyjnych? Czym jest poprzez lekarzy obowiązkowych punktów.

Czy przydatne?

Definicja Liczenie punktów edukacyjnych

Co znaczy Liczenie punktów edukacyjnych: 5 listopada 2008 r. kończy się chwilę na zgromadzenie poprzez lekarzy obowiązkowych punktów edukacyjnych w pierwszym okresie rozliczeniowym.
To obowiązek wynikający z rozporządzenia w kwestii doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów. Do pierwszego okresu rozliczeniowego zaliczane będą wszystkie punkty edukacyjne pozyskane po wejściu w życie ustawy o zawodzie lekarza (27 września 1997 r.). Jeżeli doktor nie dysponuje dokumentami, które określają liczbę godz., i szczegółowym programem odbytego szkolenia, trzeba przyjąć, iż każdy dzień udziału w kursie medycznym i kongresie naukowym to 6 godz. szkolenia. Każdy dzień udziału w zjeździe, konferencji albo sympozjum naukowym znaczy 5 godz. szkolenia.
Edyta Szewerniak-Milewska, Puls Medycyny, 2008-09-30, s. 6
Leczenie To Jeszcze Nie Koniec:
Zabieg kontraktowanie świadczeń na 2011 r. bez pośpiechu dobiega końca - informuje Rynek Zdrowia. bez pośpiechu, gdyż w oddziałach wojewódzkich Funduszu, gdzie odwołań od decyzji komisji konkursowych było liczenie punktów edukacyjnych co znaczy.
Leczenie NFZ Oskarża Stomatologów:
Zabieg Dziennik Gazeta Prawna Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zawiadomienie o podejrzeniu stosowania praktyk liczenie punktów edukacyjnych krzyżówka.
Leczenie Absolwenci Zarobią Na Stażu Ponad 2 Tysiące Miesięcznie:
Zabieg Gazeta Prawna", płaca lekarzy i lekarzy dentystów odbywających staż podyplomowy podniesie się o 183 złote w porównaniu z rokiem 2008. płaca zasadnicze lekarza i lekarza dentysty odbywających liczenie punktów edukacyjnych co to jest.
Leczenie O Implanty Trzeba Dbać:
Zabieg decyduje się na implanty, gdyż nowoczesna implantologia oferuje aktualnie sporo typów rozwiązań tymczasowych, które niwelują problemy powiązane z zabiegiem. Przy dokładnym zaplanowaniu całego liczenie punktów edukacyjnych słownik.
Leczenie Wyrok Za Śmierć W Fotelu:
Zabieg dwóch lat więzienia dla anestezjologa i półtora roku dla stomatologa oskarżonych o nieumyślne spowodowanie śmierci 15-letniej pacjentki. Dziewczynka zmarła po podaniu narkozy. Anestezjolog nie liczenie punktów edukacyjnych czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: