edukacyjnych punktów liczenie definicja
Jak leczyć Liczenie punktów edukacyjnych? Czym jest poprzez lekarzy obowiązkowych punktów.

Czy przydatne?

Definicja Liczenie punktów edukacyjnych

Co znaczy Liczenie punktów edukacyjnych: 5 listopada 2008 r. kończy się chwilę na zgromadzenie poprzez lekarzy obowiązkowych punktów edukacyjnych w pierwszym okresie rozliczeniowym.
To obowiązek wynikający z rozporządzenia w kwestii doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów. Do pierwszego okresu rozliczeniowego zaliczane będą wszystkie punkty edukacyjne pozyskane po wejściu w życie ustawy o zawodzie lekarza (27 września 1997 r.). Jeżeli doktor nie dysponuje dokumentami, które określają liczbę godz., i szczegółowym programem odbytego szkolenia, trzeba przyjąć, iż każdy dzień udziału w kursie medycznym i kongresie naukowym to 6 godz. szkolenia. Każdy dzień udziału w zjeździe, konferencji albo sympozjum naukowym znaczy 5 godz. szkolenia.
Edyta Szewerniak-Milewska, Puls Medycyny, 2008-09-30, s. 6
Leczenie Kursy Podyplomowe Dla Stomatologów:
Zabieg Uniwersytet Medyczny Centrum Kształcenia Podyplomowego zaprasza na kursy stomatologiczne: "Endodoncja krok po kroku, a więc od diagnozy do wypełnienia kanału korzeniowego. Efektywnie liczenie punktów edukacyjnych co znaczy.
Leczenie Zarządzenie Nr 90/2008/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Z Dnia 16 Października 2008 R.:
Zabieg warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne - Program ortodontycznej opieki nad dziećmi z wrodzonymi wadami części twarzowej liczenie punktów edukacyjnych krzyżówka.
Leczenie Piękne Zęby Dla Dojrzałych:
Zabieg jest zarezerwowany jedynie dla szczęściarzy, których natura wyposażyła w piękne i zdrowe zęby. Stomatologia oferuje w XXI w. wachlarz możliwości, dzięki którym uśmiech stanie się wizytówką liczenie punktów edukacyjnych co to jest.
Leczenie W Niemczech Obowiązują Dwie Stawki VAT:
Zabieg wspólnotowym, w Niemczech do usług zwolnionych z opodatkowania VAT należą między innymi: nauka dzieci i młodzieży, nauczanie szkolne i uniwersyteckie, wybrane usługi kulturalne, działalność liczenie punktów edukacyjnych słownik.
Leczenie 6,5 Mld Zł Zapłacimy Dentystom Za Leczenie Zębów W 2009 Roku:
Zabieg stomatologiczne wzrosną w tym roku prawie o dziewięć proc.. Rynek zdominowały prywatne kliniki, które wykonują już powyżej 80 procent wszystkich zabiegów. "Rynek usług stomatologicznych rozwija liczenie punktów edukacyjnych czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: